امروز ۴ ام بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۵ ب.ظ
سرپرست اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد از تصادف دو موتور سیکلت و کشته و مصدوم شدن سه نفر در محور پاتاوه به بهرام بیگی در شهرستان دنا خبر داد.
image_print

سرپرست اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد از تصادف دو موتور سیکلت و کشته و مصدوم شدن سه نفر در محور پاتاوه به بهرام بیگی در شهرستان دنا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ محسن جلیل عنوان کرد: این تصادف که در ساعت ۲ بامداد امروز یکشنبه ۳۰ تیرماه در منطقه پاتاوه رخ داد افزود: متاسفانه یک فوتی و دو مصدوم در پی داشت.
سرپرست اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه با اعلام این خبر بلافاصله پایگاه پاتاوه به محل اعزام شد افزود: به علت وضعیت بد حال هر سه مصدوم آمبولانس دشت بازار نیز جهت کمک به محل حادثه اعزام شد.
جلیل خاطرنشان کرد: هرچند تلاش تکنسین های اورژانس پاتاوه بینا و تیماس جهت احیا یک مصدوم تصادفی بی نتیجه ماند ادامه داد: این مصدوم در درمانگاه به علت شدت جراحات جان خود را از دست داد.
سرپرست اورژانس ۱۱۵ استان در ادامه بیان کرد:دو مصدوم دیگر که در وضعیت بدخیم قرار داشتند با تلاش های تکنسینهای اورژانس بعد از اقدامات پزشکی مناسب به بیمارستان شهید بهشتی انتقال داده شدند.
محسن جلیل در ادامه این خبر نیز از انحراف خودروی پراید و برخورد با گاردریل در محور دهدشت به چرام خبر داد و افزود این تصادف نیز ۲ مصدوم در پی داشت .
جلیل تصریح کرد: این تصادف در ساعت ۱۳ و ۱۷ دقیقه در روستای القچین سلفی رخ داد که ۲ مصدوم در پی داشت که هر دو مصدوم توسط آمبولانس اورژانس ۱۱۵ دهدشت به بیمارستان امام خمینی انتقال داده شدند.

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.