امروز ۱ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳ ق.ظ
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان
روز پر کار مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان با حضور تیم اورژانس کشور با محوریت سنجش آمادگی برای برگزاری هر چه با شکوه تر اربعین وبازدید از پایگاه های این مرکز مدیریت صورت گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیرت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان  ؛

 

دکتر امین منصور مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان از حضور دبیر کمیته کشوری اربعین وهیئت همراه در شهرستان های مرزی آبادان_خرمشهر و شادگان خبرداد.

 

به گزارش روابط عمومی دکتر امین منصور در این خصوص افزود: تیم اورژانس کشور به سرپرستی دکتر نوری معاون فنی و عملیات در یک سفر دو روزه ۳۰ و ۳۱ تیر ۹۸ در راستای فرا رسیدن اربعین حسینی و خدمات رسانی شایسته به زوار اربعین حسینی از پایانه مرز بین المللی شلمچه بازدید بعمل آوردند.

 

در ادامه افزودند : با توجه به حساسیت های ویژه اربعین امسال و با استفاده از تجربیات سالیان گذشته پس برنامه ریزی های لازم در مورد کمپ استقرار بیمارستان صحرایی ، جایگاه استقرار تیم سلامت و اورژانس پیش بیمارستانی، تشکیل ستاد عملیات مشترک بین همه واحد ها و آمادگی لازم جهت استقرار اورژانس هوایی بال ثابت و متحرک انجام شد و تصمیمات بسار مفیدی نیز گرفته شد تا امسال شاهد ارتقای هر چه بیشتر خدمات دهی به زوار اربعین باشیم.

 

وی اضافه کرد: تیم اورژانس کشور از چند پایگاه جاده ای و شهری نیز بازدید کردند این بازدید به منظوربررسی سطح آمادگی نیروهای عملیاتی ،ستادی ، دیسپیچ  و اتوبوس آمبولانس  صورت گرفت.

 

 

در پایان شایان ذکر است که در این بازدید دکتر آقا زاده معاون فنی و عملیات اورژانس کشور،آقای خالدی رئیس EOC وزارت بهداشت،دکتر دادرس و دکتر خراسانی مرکز مدیریت بیماری ها ،آقای جوادی فر ارزیابی و نظارت اورژانس کشور،مهندس غلامی مرکز سلامت محیط کار وزارت بهداشت و آقایان اصغری و حمیدی نمایندگان واجا ،دکتر نوری راهمراهی می کردند.

 

 

 

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.