امروز ۳۰ ام بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۲ ق.ظ
کارگاه آشنایی با فرایندهای تعمیرگاه مرکزی و تعمیرگاه سیار فوریت‌های پزشکی با حضور روسای قطب مرکزی کشور و مسئولان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز اصفهان، رییس اداره اورژانس پیش‌بیمارستانی این استان گفت: روز چهارشنبه دوم اسفندماه جاری، جلسه‌ای در قالب کارگاه آشنایی با فرایندهای تعمیرگاه مرکزی و تعمیرگاه سیار فوریت‌های پزشکی با حضور روسای قطب مرکزی کشور و مسئولان برگزار شد.

علیرضا قاسمی با بیان اینکه طرح راه‌اندازی تعمیرگاه مرکزی و تعمیرگاه سیار به عنوان یکی از طرح‌های برتر در سازمان اورژانس معرفی شده است، افزود: کارگاه مذکور با دعوت سازمان اورژانس کشور از روسای قطب مرکزی کشور و مسئولان نقلیه آنها در اصفهان برگزار شد تا از نزدیک با فرایند انجام تعمیرات و بازسازی آمبولانس ها آشنا شوند.

وی با اشاره به اینکه این طرح در راستای سیاست اقتصاد مقاومتی، صرفه‌جویی قابل توجهی را به همراه داشته است، تصریح کرد: بر همین اساس، سازمان اورژانس کشور در نظر دارد که مراکزی مشابه مرکز تعمیرات آمبولانس اصفهان را در سایر استان‌ها نیز راه‌اندازی کند.

قاسمی یادآور شد: این جلسه با حضور دکتر لرنژاد قائم مقام رییس سازمان اورژانس کشور و دکتر نوری معاون فنی و عملیات اورژانس کشور و دیگر مسئولان سازمان در محل مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان برگزار شد.

.

 

.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.