امروز ۱ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۹ ب.ظ
سرپرست اورژانس کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: سه فقره تصادف در سه راهی مارگون، خیابان تختی یاسوج و جاده کاکان با ۱۹ مصدوم توسط اکیپ‌های اورژانس۱۱۵ امدادرسانی شدند..

سرپرست اورژانس کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد سه فقره تصادف در سه راهی مارگون، خیابان تختی یاسوج و جاده کاکان با ۱۹ مصدوم توسط اکیپ‌های اورژانس۱۱۵ امدادرسانی شدند.
به گزارش روابط عمومی اورژانس استان محسن جلیل در توضیح این سه فقره تصادف افزود: این ۳ تصادف در بعد از ظهر امروز جمعه ۲۴ مرداد ۹۸ در سامانهeoc دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تحت عنوان تصادفات بالای ۵ مصدومی به ثبت رسیدند که در مجموع ۱۹ مصدوم در پی داشتند.
وی با بیان این که تصادف اول در تنگ مهریان با برخورد ایسوزو و پراید با ۵ مصدوم گزارش شد ادامه داد: تصادف دوم در خیابان تختی یاسوج با برخورد پراید با پراید با ۹ مصدوم گزارش شد.
محسن جلیل تصریح کرد: تصادف سوم درسه راهی مارگون با پنج مصدوم به مرکز اورژانس گزارش شد.
سرپرست اورژانس ۱۱۵ با بیان اینکه در این تصادفات آمبولانس های اورژانس به محل حادثه اعزام شدند افزود سه نفر در محل درمان سرپایی و ۱۶ نفر به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بعد از ارایه خدمات درمانی انتقال داده شدند.
جلیل نیز در حاشیه این خبر از یک کشته در تصادفات صبح امروز جمعه خبر داد و عنوان کرد در پی تصادف رانا با پژو ۴۰۵ در محور یاسوج به اصفهان (تلگاه) دو نفر مصدوم و یک دختر ۲۰ ساله جان خود را از دست داد
وی نیز ادامه داد: امبولانس اورژانس بلافاصله بعد از اعلام خبر در محل حادثه حضور یافت که یک مصدوم که دختر ۲۰ ساله ای بود قبل از رسیدن اورژانس به علت شدت جراحات جان خود را از دست داده بود و یک مصدوم در محل مداوای سرپایی و مصدوم دیگر به بیمارستان شهید بهشتی انتقال داده شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.