امروز ۱ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۴ ق.ظ
سرپرست اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد از برخورد خودروی ال ۹۰ با کامیون در محور باشت به گچساران (پل بریم) با سه مصدوم ( یک خانم و دو کودک ۵ و ۶ ساله) خبر داد.

احیای موفق کودک ۵ ساله تصادفی توسط اورژانس ۱۱۵ جاده ای باشت و انتقال با اورژانس هوایی گچساران+عکس

سرپرست اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد از برخورد خودروی ال ۹۰ با کامیون در محور باشت به گچساران (پل بریم) با سه مصدوم ( یک خانم و دو کودک ۵ و ۶ ساله) خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اورژانس محسن جلیل عنوان کرد: این تصادف در ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه روز سه شنبه ۸ مرداد به مرکز ارتباطات گچساران گزارش شد که بلافاصله اورژانس جادهای باشت به محل حادثه اعزام شد.
سرپرست اورژانس با بیان اینکه در این حادثه یک خانم با دو کودک ۵ و ۶ ساله دچار مصدومیت شدند افزود: با تلاش تکنسین های اورژانس (عباس حسینی و کاظمیان) دختر بچه ۵ ساله ای که دچار ترومای شدید به صورت شده بود و در وضعیت بدحالی قرارداشت احیا شد و به درمانگاه باشت انتقال داده شد.
محسن جلیلی با اشاره به اینکه این حادثه ۳ مصدوم در پی داشت افزود: به علت وضعیت وخیم بودن این کودک ۵ ساله بلافاصله توسط پرسنل۱۱۵ اقدامات احیای پیشرفته از جمله باز کردن راه هوایی (اینتوبه) و اقدامات دیگر پزشکی انجام گرفت به درمانگاه باشت انتقال شد و نیز بلافاصله از درمانگاه باشت با اورژانس هوایی گچساران به بیمارستان شهید رجایی این شهرستان انتقال داده شد.
جلیل نیز وضعیت دومصدوم دیگر را خوب گزارش داد.
وی نیز از دوتصادف دیگر در جاده‌های مواصلاتی به استان با ۱۳ مصدوم خبر داد.
سرپرست اورژانس استان در تشریح این دو تصادف مطرح کرد: تصادف پراید با وانت بار در نازبکان چرام در ساعت ۲۰ و ۱۹ دقیقه امشب گزارش شد که ۷ مصدوم در پی داشت و تصادفی دیگر در پاتاوه روستای چم عربی با ۶ مصدوم گزارش شد .
وی نیز ادامه داد: تمام مصدومان توسط اورژانس امدادرسانی و خدمات اولیه پزشکی را دریافت ۹ مصدوم انتقال و ۵ نفر مداوای سرپایی شدند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.