امروز ۱ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱:۲۳ ق.ظ
قدردانی رئیس بازرسی سازمان اورژانس کشور از پرسنل اورژانس ۱۱۵ زرند

رییس اداره بازرسی سازمان اورژانس کشور با حضور در کرمان از برخی از پایگاه های اورژانس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسان سازمان اورژانس کشور در مرکز کرمان، دکتر رضا دهقانپور رئیس اداره بازرسی سازمان اورژانس کشور چهارشنبه ۹ مرداد ماه از مرکز و برخی از پایگاه های اورژانس بازدید کرد.

وی در ابتدا با رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان دیدار و سپس از مرکز اورژانس پیش بیمارستانی بازدید کرد.

 

قدردانی از پرسنل اورژانس ۱۱۵ زرند توسط رئیس بازرسی سازمان اورژانس کشور و رئیس اورژانس کرمان

 

«بدنبال بازدید فرماندار زرند از پایگاه شهری اورژانس ۱۱۵ در بامداد ۷ مرداد ماه و عدم حضور تیم های فوریت های پزشکی بدلیل ماموریت و ارائه خدمات درمانی ابهاماتی در خصوص عملکرد اورژانس ایجاد شد که روابط عمومی فرمانداری زرند با انتشار مطلبی از سوی صادق زاده فرماندار این شهرستان ابهامات ایجاد شده را نوعی اشتباه لفظی رسانه ای و خبری هیجانی دانسته که برداشت صحیحی از آن نشده و مورد تایید فرماندار نمی باشد».

در ادامه بازدید رئیس اداره بازرسی سازمان اورژانس کشور با توجه به ابهامات ایجاد شده به همراه دکتر صابری رئیس اورژانس کرمان به زرند سفر کرد و در بدو ورود با نماینده ولی فقیه و امام جمعه زرند دیدار کردند. در این دیدار دکتر دهقانپور ازخدمات درمانی ارائه شده توسط اورژانس به هموطنان  گزارشی ارائه داد و همچنین حجه السلام و المسلمین ابراهیمی نیز گفت: در طول مدت خدمت بنده در این شهرستان با وجود تمامی مشکلات پیش رو، تاکنون حتی یک مورد شکایت از اورژانس ۱۱۵ و پرسنل بهداشت و درمان دریافت نشده و به عنوان یک شهروند از خدمات ارائه شده رضایت دارم.

سپس دکتر دهقانپور و دکتر صابری با حضور در پایگاه شهری زرند از پرسنل اورژانس دلجویی و قدردانی کردند و از ساختمان جدید درحال ساخت مرکز هدایت عملیات بحران و پیام این شهر نیز بازدید کردند.

در پایان رئیس اداره بازرسی سازمان اورژانس کشور و هیئت همراه از پایگاه چترود و محل برگزاری تمرین(مانور) لجستیک دانشگاه علوم پزشکی کرمان که در چترود و ۱۰ مرداد ماه برگزار می شود دیدن کردند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.