امروز ۲۸ ام دی ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۵ ب.ظ
سرپرست اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه وبویراحمدعنوان کرد : 79 نفر در حوادث ترافیکی و غرق شدگی در کهگیلویه و بویراحمد در سامانه eoc به ثبت رسید که 2 غرق شدگی و 1 مصدوم حوادث جاده ای جان خود را قبل از رسیدن اورژانس ازدست دادند.
image_print

 

سرپرست اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه وبویراحمدعنوان کرد : ۷۹ نفر در حوادث ترافیکی و غرق شدگی در کهگیلویه و بویراحمد در سامانه eoc به ثبت رسید که ۲ غرق شدگی و ۱ مصدوم حوادث جاده ای جان خود را قبل از رسیدن اورژانس ازدست دادند.
به گزارش روابط عمومی اورژانس استان محسن جلیل با بیان این که در۴۸ساعت گذشته در جاده های مواصلاتی شهر و روستا استان ۴۷ فقره تصادف به وقوع پیوسته است افزود: این تصادفات ۷۶مصدوم و ۱ فوتی در پی داشته است.
سرپرست اورژانس ۱۱۵ با بیان اینکه از مجموعه ماموریت‌های تصادفی ۱۹ ماموریت شهری و ۲۸ ماموریت جاده ای بوده است افزود: ۱ فوتی قبل از رسیدن اورژانس در صحنه  ۱۸ مصدوم در محل مداوای سرپایی و ۵۸ مصدوم به بیمارستانهای استان انتقال داده شدند.
جلیل با بیان اینکه تصادف منجر به فوت با انحراف موتورسیکلت در روستای سیلوکلوار گزارش شد افزود : متاسفانه دیروز دو نفر بعلت غرق شدگی ( آقای ۳۸ ساله و کودک ۵ ساله) جان خود را در گچساران و دهدشت  از دست دادند.

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.