امروز ۱ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۵ ب.ظ
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد از برگزاری جلسه جهت بررسی نقاط ضعف و قوت در مدیریت و عملیات و مشکلات پایگاههایاورزانی 115 گناباد. بجستان خبر داد .

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد از برگزاری جلسه جهت بررسی نقاط ضعف و قوت در مدیریت و عملیات و مشکلات پایگاههایاورزانی ۱۱۵ گناباد. بجستان خبر داد .
به گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز گناباد،این جلسه که با حضور مسئولین پایگااهای اورزانس ۱۱۵ گناباد و بجستان برگزار شد در ابتدا دکتر امین زمانی توضیحات مختصری درمورد ارزیابی های انجام شده از پایگاهها و نقاط قوت و ضعف های برررسی شده صحبت کرد.


دکتر امین زمانی گفت: این جلسات باید به صورت روتین و ماهیانه برگزار شود تا نقاط قوت و ضعف مشخص گرددو اقدامات لازم جهت رفع نقاط ضعف بعمل آید.
در ادامه مسئولین پایگاه از مشکلات هر پایگاه صحبت کردند و این مشکلات مورد بحث و بررسی قرار گرفت و راهکار رفع آنها بیان شد.
در این جلسه همچنین در مورد آمادگی کامل پایگاهها بحث شد و از زحمات پرسنل جهت کاهش زمان پاسخ در ماموریتها تشکر و قدردانی شد.
در ادامه جلسه در مورد طرح رتبه بندی پرسنل و چگونگی برگزاری آن نیز صحبت شد.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.