امروز ۲۸ ام دی ۱۳۹۸ ساعت ۹:۲۰ ب.ظ
آغازفعالیت تیم واکنش سریع اورژانس ۱۱۵ اهواز در حضور آقای دکتر مرادیان مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی استان فارس و دکتر هنرور از دانشگاه علوم پزشکی گلستان
image_print

به گزارش روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ اهواز:

دکتر محمد امین زرگر مدیر حوادث و فوریتهای دانشگاه علوم پزشکی اهواز از  آغاز فعالیت تیم واکنش سریع اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در مرداد ماه سال ۹۸خبر داد.

دکتر زرگر افزود : جلسه هماهنگی شروع بکار تیم  واکنش سریع در تاریخ ۱۴مرداد ماه  ۹۸  با تنظیم دستورالعمل و شرح وظایف تیم در سه سطح آمادگی قبل از بحران،حین بحران و پس از آن  با حضور اعضای تیم واکنش سریع، مسئولین ستادی و حضور آقای دکتر مرادیان مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی استان فارس و دکتر هنرور از دانشگاه علوم پزشکی گلستان در سالن eoc برگزار گردید.

ایشان در ادامه به بیان اهداف تشکیل تیم واکنش سریع پرداختند‌و ضمن طرح تشکیل تیم، شرح وظایف ، وسایل و تجهیزات مورد نیاز و اهمیت تشکیل تیم را تشریح نمود.

مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی در پایان گفت


:

آقای دکتر مرادیان ضمن استقبال از ایده اورژانس اهواز در تشکیل تیم عنوان کردند انشالله از این الگو در سطح کشور استفاده شود و در بروز رسانی eop از این طرح استفاده خواهند نمود. در ادامه دکتر هنرور نیز ضمن تشکر از تشکیل تیم واکنش سریع و خلا وجود این تیم در مدیریت بحران ها اظهار امیدواری کردند با بیان طرح تیم در دانشگاه بتوان از آن پشتیبانی مالی نمود.

انتهای خبر/

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.