امروز ۳۰ ام بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵ ق.ظ
معرفی سرپرست جدید مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اردبیل

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور در اردبیل، ظهر امروز ۹۶/۱۲/۱۲ طی مراسمی با حضور  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اردبیل،مدیر روابط عمومی دانشگاه و جمعی از کارکنان اورژانس ۱۱۵ استان، در ساختمان مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اردبیل، فرهاد غیبتی به عنوان سرپرست جدید این مرکز معرفی گردید.

در ابتدای مراسم دکتر افشین فتحی معاون درمان با تقدیر ویژه از زحمات دکتر بهرام حافظی فر رییس سابق مرکز سخنان خود را آغاز کرد. سپس به بیان اهداف و انتظارات دانشگاه از اورژانس ۱۱۵ و برنامه های آتی برای پیشرفت فوریت های پزشکی استان پرداخت. در ادامه محمدذاکر توسلی مدیر روابط عمومی دانشگاه با اشاره به خدمات ارزنده فرهاد غیبتی به عنوان معاون فنی در سال های گذشته، اظهار امیدواری کرد در سمت جدید تاثیر بیشتری در ارتقاء مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان داشته باشد.

در انتهای مراسم فرهاد غیبتی سرپرست جدیدمرکز با اشاره به این موضوع که انتصاب ایشان به این سمت در واقع نماد اعتماد مسئولین دانشگاه به توانایی تکنسین های فوریت های پزشکی است اظهار امیدواری کرد در آینده، از تواناییهای  این گروه از بدنه سیستم درمان در رده های مدیریتی بهره بیشتری گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.