امروز ۱ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۹ ب.ظ
رییس مرکز اورژانس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از کشته شدن یک نفر و مصدوم شدن 16 نفر در حادثه برخورد ظهر امروز بین دو خودرو سمند و پراید در اتوبان کاشان قم خبر داد.

رییس مرکز اورژانس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از کشته شدن یک نفر و مصدوم شدن ۱۶ نفر در حادثه برخورد ظهر امروز بین دو خودرو سمند و پراید در اتوبان کاشان قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس کاشان دکتر حسین ریاحی بیان کرد در ساعت ۱٢:۳۸ دقیقه ظهر امروز جمعه هجدهم مردادماه پس از تماس با مرکز ارتباطات اورژانس، مبنی بر برخورد دودستگاه خودرو سمند و پراید در حوالی شرکت شیر پاستوریزه در آزادراه قم کاشان، بلافاصله کارشناسان این مرکز با پنج دستگاه آمبولانس اورژانس و یک دستگاه آمبولانس هلال‌احمر به محل حادثه اعزام شدند و پس از بررسی صحنه و اقدامات درمانی اولیه، دوازده مصدوم خودرو سمند که حامل اتباع افغانستانی بودند را به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل کردند و چهار سرنشین خودرو پراید که بصورت جزئی صدمه دیده بودند در محل درمان شدند

دکتر ریاحی افزود در این حادثه متاسفانه یک خانم سرنشین خودرو سمند در صحنه حادثه جان خود را از دست داده بود و حال نیمی از مصدومین اعزامی نامساعد گزارش شده است.

وی افزود گرچه علت این حادثه از سوی عوامل انتظامی در دست بررسی است، ولی تعدد حوادث ترافیکی در ماههای اخیر در این محدوده، بسیار نگران کننده است.

#روابط_عمومی_مرکز_اورژانس_کاشان

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.