امروز ۲۸ ام بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۷:۵۲ ق.ظ
سرپرست ارژانس ۱۱۵ وکهگیلویه و بویراحمد از 60مصدوم و  1 کشته  در  حوادث ترافیکی جاده های مواصلاتی به مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
image_print

یک فوتی و ۶۰ مصدوم در تصادفات امروز جمعه کهگیلویه و بویراحمد
سرپرست ارژانس ۱۱۵ وکهگیلویه و بویراحمد از ۶۰مصدوم و  ۱ کشته  در  حوادث ترافیکی جاده های مواصلاتی به مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اورژانس استان محسن جلیل با بیان اینکه امروز جمعه روز شلوغی و پرکاری برای پرسنل آمبولانس‌های ۱۱۵ بویراحمد و دنا بود افزود: از امروز صبح ساعت۷ تا ساعت ۲۱ امشب جمعه ۱۸ مردادماه ۶۰ مصدوم و یک فوتی در حوادث ترافیکی محورهای مواصلاتی کهگیلویه و بویراحمد توسط اورژانس امدادرسانی شده‌اند که بیشترین این تصادفات در شهرستان بویر احمد و دنا گزارش شده است.
وی با اشاره به اینکه اولین تصادف منجر به مرگ در ساعت ۱۰ و ۲۰ دقیقه در محور یاسوج به شیراز قبل از تنگ تیزاب گزارش شدافزود : متاسفانه این حادثه ۱ فوتی و ۵ مصدوم در پی داشت که مصدومان توسط اورژانس تنگ سرخ و اردکان(فارس) بعداز ارایه خدمات پزشکی به بیمارستان امام حسین اردکان انتقال داده شدند.

سرپرست اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد نیز از تصادفات بالای ۴ مصدومی امروز که توسط مرکز eoc در سامانه حوادث کشور به ثبت می‌رسد اشاره کرد و افزود :۵ مورد تصادف با ۳۵ مصدوم امروز توسط مرکز eoc دانشگاه علوم پزشکی پوشش داده شده که که با مدیریت eoc توسط آمبولانس های اورژانس و در صورت نیاز هلال احمر بعداز خدمات پزشکی اورژانس به بیمارستانهای انتقال داده شدند.
محسن جلیل در توضیح تصادفات بالای ۴مصدومی امروز که توسط eoc مدیریت شدند مطرح کرد: انحراف پاترول در ده شیخ با ۱۱ مصدوم تصادف پژو با پژو در کاکان۸ مصدوم تصادف پژو۲۰۶ با پراید در تنگ سریز جاده اصفهان ۵ مصدوم و تصادف پژوپارس با۴۰۵ در جاده شیراز یک فوتی و ۵ مصدوم و همچنین تصادف پژو در سه راهی راک دهدشت با ۵ مصدوم گزارش گردید که در مجموع ۳۵ مصدوم در سامانه eoc مدیریت و به ثبت رسید.
سرپرست اورژانس استان نیز از حوادث ترافیکی امروزشهرستانهای استان توضیح داد : امروز در گچساران ۲ مورد تصادف با دو مصدوم گزارش شد در کهگیلویه نیز ۵ مورد تصادف با ۱۱ مصدوم گزارش گردید.ودر شهرستان بهمئی هیچگونه تصادفی گزارش نشده است.
جلیل اظهار نمود: در مجموع امروز جمعه ۶۰ مصدوم و ۱ فوتی توسط اورژانس ۱۱۵ امدادرسانی و در صورت نیاز به بیمارستانهای استان انتقال داده شدند.

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.