امروز ۱ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱:۱۳ ق.ظ
به دنبال کسب رتبه ۱۰ کشوری امیرحسام زارع در رشته علوم تجربی کنکور سراسری ۹۸، دکتر محمد دهقانی فیروزآبادی رئیس دانشگاه در پیامی این موفقیت ارزشمند را به وی و علی زارع همکار اورژانس ۱۱۵ استان پدر این نخبه بیرجندی تبریک گفت

به دنبال کسب رتبه ۱۰ کشوری امیرحسام زارع در رشته علوم تجربی کنکور سراسری ۹۸، دکتر محمد دهقانی فیروزآبادی رئیس دانشگاه در پیامی این موفقیت ارزشمند را به وی و علی زارع همکار اورژانس ۱۱۵ استان بیرجند پدر این نخبه بیرجندی تبریک گفت.

گفتنی است امیر حسین زارع برادر بزرگتر امیرحسام سال گذشته نیز موفق به کسب رتبه ۷ کشوری علوم تجربی و رتبه چهار سهمیه گروه زبان شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه متن پیام به شرح ذیل است:

خداوند سبحان را شاکریم که باری دیگر شاهد درخشش دوباره فرزندی از دیار نخبه پرور خاوران در کنکور سراسری هستیم.

نخبه گرانقدر جناب آقای امیرحسام زارع

با اهداء سلام و تحیات الهی؛

موفقیت غرور آفرین جنابعالی در کنکور سراسری ۱۳۹۸ جای بس افتخار است و اعلام می داریم که کسب افتخارات بزرگ علمی از خصیصه ها و ویژگی های دانش آموزان مستعد و جوانان هوشمند و توانمند استان خراسان جنوبی است.

کسب این موفقیت ارزشمند که در سایه الطاف الهی حاصل شده است نمود عینی از تلاش، سخت کوشی، لیاقت و خودباوری شما، همت معلمان و مربیان گرامی و دعای خیر، حمایت دلسوزانه و صادقانه خانواده محترمتان بوده است، لذا شایسته است شکرگزار الطاف خداوند باریتعالی و قدردان محبت تمامی این عزیزان باشید.

اینجانب با یادآوری موفقیت سال گذشته برادر ارجمندتان آقای امیرحسین زارع در کنکور سراسری سال ۹۷ و ابراز خوشحالی از تکرار این موفقیت ارزشمند توسط جنابعالی در کنکور سراسری سال ۹۸، کسب رتبه ۱۰ کشوری گروه آزمایشی علوم تجربی را به شما، پدر بزرگوارتان آقای علی زارع همکار محترم شاغل در اورژانس ۱۱۵ بیرجند، مادر گرانقدرتان سرکار خانم عباسی مقدم شاغل در مرکز توانبخشی حضرت علی اکبر(ع)، سایر اعضای محترم خانواده زارع و همچنین مردم شریف و متدین استان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند دانا و حکیم برایتان توفیق روزافزون و ایامی شاد آرزومندم.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.