امروز ۴ ام اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۳ ق.ظ
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به همراه معاون درمان و مدیر روابط عمومی دانشگاه از اورژانس 115 گیلان بازدید کردند.
image_print

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به همراه معاون درمان و مدیر روابط عمومی دانشگاه از اورژانس ۱۱۵ گیلان بازدید کردند.

زیر ساخت های مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان تقویت می شود
همزمان با عید سعید قربان، مهندس جبار کوچکی نژاد – نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان، بر تقویت زیر ساخت های این مرکز تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس گیلانصبح امروز- دوشنبه همزمان با عید سعید قربان، مهندس جبار کوچکی نژاد، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور در مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی از نزدیک روند ارایه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی استان را مورد بررسی قرار دادند.
مهندس کوچکی نژاد ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی پرسنل اورژانس ۱۱۵ گفت: پرسنل اورژانس ۱۱۵ در تمامی ساعات شبانه روزی در آماده باش کامل بسر می برند تا اگر هموطنی نیاز به کمک یا خدمات درمانی اورژانسی داشته باشد در سریعترین زمان ممکن به او کمک کنند، که این زحمات آنان بسیار ارزشمند و غیر قابل جبران است.
در ادامه در خصوص نیازمندیهای مرکز اورژانس گیلان، از جمله اورژانس هوایی، پد بالگرد وتجهیز خودروی ارتباطات سیار برای ارایه خدمات در زمان بحران بحث و تبادل نظر شد.
سپس نماینده رشت در مجلس شور ای اسلامی و همراهان وی از پایگاه شماره ۶ رشت نیز بازدید کردند و آمبولانس عملیاتی جدید این مرکز که با پیگیری های مهندس کوچکی نژاد به گیلان اختصاص یافته بود نیز به ناوگان خودرویی اورژانس استان اضافه شد و به بهربرداری رسید.
در این بازدید دکتر اسماعیل نور صالحی معاون درمان دانشگاه، دکترمازیارمحمدی مدیر روابط عمومی و دکتر پیمان اسدی رییس مرکز اورژانس ۱۱۵ گیلان و جمعی از مسولین و کارشناسان ستادی دانشگاه علوم پزشکی حضور داشتند.
گفتنی است: پس از پیگیری های مهندس کوچکی نژاد، چهار دستگاه آمبولانس بنز اسپرینتر مجهز از سوی وزارت بهداشت به پایگاه های اورژانس شهرستان رشت اختصاص پیدا کرده است.
پی نوشت: مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان گیلان با ۶۲ پایگاه و ۱۲۰ آمبولانس عملیاتی که ۱۶ پایگاه آن در شهرستان رشت قرار دارد، به ارایه خدمات پیش بیمارستانی و فوریت‌های پزشکی مشغول است.

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.