امروز ۸ ام اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۷ ق.ظ
به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس کاشان، دکتر ریاحی رییس مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان، فرا رسیدن روز پزشک و داروساز را به کلیه پزشکان و داروسازان بخصوص همکاران ارجمند شاغل در این مرکز صميمانه تبريک و تهنيت گفت
image_print

 

💢 به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس کاشان، دکتر ریاحی رییس مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان، فرا رسیدن روز پزشک و داروساز را به کلیه پزشکان و داروسازان بخصوص همکاران ارجمند شاغل در این مرکز صمیمانه تبریک و تهنیت گفت.

🔻 متن پیام به شرح زیر می باشد:
بسمه تعالی
شروع ماه شهریور، مصادف با سالروز تولد افتخار ایران، طبیب نامدار، شیخ الرئیس ابوعلی سینا و پنجم این ماه زاد روز بزرگمرد دیگر محمد زکریای رازی دانشمند حاذق این خطه است. به منظور پاسداشت تلاش های این دو عالم روز اول شهریور روز پزشک و روز پنجم این ماه روز دارو ساز نامگذاری شده است.
بی تردید توفیق خدمتگزاری به مردم یکی از بهترین هدایای الهی است و تلاش برای تأمین سلامت به عنوان بزرگترین موهبت الهی پاداشی عظیم دارد و ذخیره ای است غنی برای آخرت که نصیب بندگان صالح و خداجوی می شود.
پزشکان با علاج دردهای بیماران نیازمند و آنگاه که با رعایت اصول حسن اخلاق پزشکی، مساعدت با بیمار و نیز با تدبیر و علم و دانش خویش سلامت و نشاط را به انسانی هدیه می کنند، دستی به نشانه شکر به آسمان بلند می شود و این خشنودی خداوند را به دنبال خواهد داشت.
جامعه پزشکی و داروسازی ایران اسلامی علاوه بر برخورداری از پیشینه ای ارزشمند، مفتخر است که در همه اعصار فضای معنوی آن معطر به عطر وجود بزرگ مردان گمنام و نیک اندیشان موحدی بوده است که وسوسه های فریبنده مادی و تفاخرات دنیوی در مقابل روح بلند آنان سر تعظیم و ستایش سائیده است و افتخار خدمت به محرومین و دردمندان را با هیچ موقعیتی برابری نداده اند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جامعه پزشکی، روز پزشک و داروساز را به تمام پزشکانی که در عرصه نظام سلامت کشور و دانشگاه علوم پزشکی کاشان بخصوص در مرکز اورژانس دانشگاه، تلاش می کنند تبریک و تهنیت گفته و برای همه آنان از درگاه حضرت احدیت آرزوی سلامتی و کسب توفیقات روزافزون را خواستارم.

دکتر حسین ریاحی رییس مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.