امروز ۵ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۴۳ ب.ظ
همایش بزرگ فوریتهای پزشکی برگزار شد
دومین همایش بزرگ فوریتهای پزشکی چهارشنبه، ۱۶ اسفند ماه با حضور بیش از ۱۰۰۰ تن از پرسنل شاغل و بازنشسته اورژانس گیلان به همراه خانواده هایشان در مجتمع رفاهی فرهنگی زیباکنار برگزار شد.
این همایش در چهل و یکمین سال تاسیس فوریتهای پزشکی گیلان،راس ساعت ۱۹ در سالن جام جم زیباکنار برپا شد، از تلاش و زحمات پرسنل فوریتهای پزشکی قدردانی شد.
دکتر پیمان اسدی سرپرست فوریتهای پزشکی گیلان ضمن خیر مقدم به حضار و مسولین به شرح مختصری از فعالیتهای پرسنل خدوم فوریتهای پزشکی پرداخت.
ایشان با تشکر از تمام زحمات و تلاش شبانه روزی پرسنل فوریتهای پزشکی در خصوص اقدامات انجام یافته در سال ۹۶ اعلام کرد:اورژانس ۱۱۵گیلان با دارا بودن ۶۲ پایگاه اورژانس شهری و جاده ای و بیش از ۴۳۰ پرسنل ، از ابتدای سال ۹۶ تا کنون موفق به انجام ۷۷ هزار و ۵۵۰ ماموریت شده است که نسبت به سال گذشته ۱۳% رشد داشته است. وی افزود: افزایش ۲ پایگاه اورژانس گیلان، تجهیز و نوسازی ناوگان و ساختمان پایگاه های اورژانس گیلان، جایگزینی آمبولانس های جدید و مجهز به به روز ترین تجهیزات با امبولانس های قدیمی از مهمترین اقدامات اینمرکر بوده است.
دکتر اسدی در خصوص برنامه های در دست اجرا افزایش پایگاه ها، در کنار افزایش نیروی انسانی در فوریتهای پزشکی و نیز پیگیری امداد هوایی جهت خدمت رسانی مطلوب به هموطنان را از دیگر برنامه ها عنوان کرد.
ایشان از مقام محترم ریاست دانشگاه بعلت مساعدت ویژه جهت برپایی این همایش بزرگ قدردانی کرد و هدف از برپایی این همایش را تقدیر از زحمات پرسنل بی ادعای فوریتهای پزشکی در سال ۹۶ و افزایش انگیزه ایشان جهت شروع سالی نو دانست.
دکتر اسدی در خاتمه مجددا از زحمات و تلاش های پرسنل اورژانس ۱۱۵که بی ادعا در تمام طول سال، به دور از خانواده مشغول خدمت رسانی به مصدومان و بیماران هستند قدردانی کرد.
دکتر داوودی معاون اجتماعی دانشگاه و نماینده ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با حضور در این مراسم پرسنل فوریتهای پزشکی را خط مقدم ایثارگران عرصه سلامت دانست و ضمن ابراز خوشحالی از این حضور گفت: مسلما بهایی که برای ایجاد احساس امنیت و آسایش پرداخته می شود، بر شانه های شما و خانواده های شما ایثارگران بسیارسنگین است.
ایشان در ادامه بیان کرد:در تمام طول سال و ایام تعطیلات که همه در کنار خانواده های خود هستند، یکی از گروه های که بیش از سایر عزیزان در این ایثارگری نقش دارند تکنسین های مرکز فوریت های پزشکی می باشند.
در این مراسم که با حضور معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مدیر حراست دانشگاه، رئیس دفتر رئیس دانشگاه علوم پزشکی، دکتر حمید محمدی معاون دانشکده پزشکی و مدیر سابق اورژانس ۱۱۵ گیلان،معاون سیاسی انتظامی فرماندار رشت، بخشدار مرکزی رشت، نماینده نظام پرستاری استان گیلان، بازنشسته، دکتر حسنی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی مدیر و پرسنل شاغل و بازنشسته فوریت های پزشکی و خانواده های ایشان برگزار شد، ۳۱ نفر از کارکنان نمونه اورژانس ۱۱۵ گیلان در چند بخش بازنشستگان، مدافع حرم، تکنسین، امدادگر، اپراتور، مسئول منطقه، احیای قلبی ریوی برتر و نمونه ستاد به نحو شایسته ای تقدیر شدند.
از برنامه های اجرا شده در این همایش باشکوه اجرای موسیقی سنتی با هنر نمایی خواننده محبوب گیلانی ناصر وحدتی، برنامه های شاد و کمدی، شعبده بازی میتوان یاد کرد.
همچنین با اجرای ۳ کلیپ از زحمات پرسنل فوریتهای پزشکی تقدیر شد.
همایش تا ساعت ۲۳ ادامه داشت و در انتها با شام از تمامی میهمانان پدیرایی انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.