امروز ۳۰ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۸:۰۳ ق.ظ
اورژانس اصفهان
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: در ۵ ماهه امسال یک هزار و ۶۱۵ ماموریت اورژانس پیش بیمارستانی در شهرستان سمیرم انجام شد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اورژانس کشور در اصفهان، دکتر غفور راستین اظهار کرد: از ابتدای فروردین تا پایان مردادماه سال جاری یک هزار و ۶۱۵ ماموریت اورژانس پیش بیمارستانی شامل یک هزار و ۱۵۹ ماموریت غیرتصادفی و ۴۵۶ ماموریت تصادفی در شهرستان سمیرم انجام شد.

وی افزود: از مجموع امدادرسانی به مصدومان حوادث رانندگی در این مدت ۲۴۹ مورد در جاده ها و ۲۰۷ مورد در مناطق شهری بوده است.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: در ۵ ماهه امسال تکنسین های اورژانس پیش بیمارستانی سمیرم به ۱۸ حادثه ویژه اورژانسی اعزام شدند که ۱۴ مورد از آنها حوادث رانندگی بوده است.

دکتر راستین خاطرنشان کرد: در این مدت بیماران قلبی با ۵۴۷ مورد امدادخواهی و بیماران تنفسی با ۱۱۴ مورد بیشترین ماموریت های غیرتصادفی را به خود اختصاص دادند.

وی افزود: از ابتدای امسال تا پایان مردادماه ۳ مورد احیای موفق و ۲ مورد کمک به مادر باردار در زایمان پیش از رسیدن به بیمارستان در کارنامه پرسنل فوریت های پزشکی این شهرستان به ثبت رسید.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان یادآور شد: فوریت های پزشکی شهرستان سمیرم از ۱۰ نفر پرسنل، یک اتاق فرمان ۱۱۵، یک پایگاه شهری، ۵ پایگاه جاده ای و یک پایگاه ویژه روزهای پنج شنبه و جمعه و طرح های امداد سلامت فصل بهار و تابستان برخوردار است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.