امروز ۲۴ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۶:۲۱ ب.ظ
معاون سازمان اورژانس فارس خبر داد
کارکنان مرکز ارتباطات اورژانس شیراز با شروع مراسم با حضور در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) به عزاداران حسینی خدمات اورژانسی ارائه کردند.

صبح امروز بزرگترین اجتماع شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم به صورت همزمان از ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح در ۶ هزار و ۲۰۰ نقطه کشور و در شیراز این مراسم در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان فارس دکتر بهناز رستگار فر در این خصوص گفت: کارکنان مرکز ارتباطات اورژانس شیراز با شروع مراسم با حضور در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) به عزاداران حسینی خدمات اورژانسی ارائه کردند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی از استقرار یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه موتورلانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در این مراسم خبر داد و گفت: این مرکز جهت پاسخ هر چه سریعتر به نیازهای پزشکی عزاداران یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه موتورلانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس جهت پوشش امدادی این مراسم در نظر گرفت که از ساعت ابتدایی صبح امروز در حرم مطهر حضور داشتند.

رستگارفر همچنین گفت: کارشناسان مرکز پیام اورژانس شیراز با تشکیل سه تیم سیار امدادی و یک دیسپچ سیار تا انتهای این مراسم در کنار عزاداران حسینی حضور داشتند.

وی در انتها گفت: تیم های امدادی بانوان اورژانس شیراز به ۱۲ بیمار و دو نوزاد خدمات فوریتهای پزشکی ارائه نمودند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.