امروز ۲۹ ام بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۴ ق.ظ
معاون سازمان اورژانس فارس خبر داد
کارکنان مرکز ارتباطات اورژانس شیراز با شروع مراسم با حضور در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) به عزاداران حسینی خدمات اورژانسی ارائه کردند.
image_print

صبح امروز بزرگترین اجتماع شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم به صورت همزمان از ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح در ۶ هزار و ۲۰۰ نقطه کشور و در شیراز این مراسم در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان فارس دکتر بهناز رستگار فر در این خصوص گفت: کارکنان مرکز ارتباطات اورژانس شیراز با شروع مراسم با حضور در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) به عزاداران حسینی خدمات اورژانسی ارائه کردند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی از استقرار یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه موتورلانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در این مراسم خبر داد و گفت: این مرکز جهت پاسخ هر چه سریعتر به نیازهای پزشکی عزاداران یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه موتورلانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس جهت پوشش امدادی این مراسم در نظر گرفت که از ساعت ابتدایی صبح امروز در حرم مطهر حضور داشتند.

رستگارفر همچنین گفت: کارشناسان مرکز پیام اورژانس شیراز با تشکیل سه تیم سیار امدادی و یک دیسپچ سیار تا انتهای این مراسم در کنار عزاداران حسینی حضور داشتند.

وی در انتها گفت: تیم های امدادی بانوان اورژانس شیراز به ۱۲ بیمار و دو نوزاد خدمات فوریتهای پزشکی ارائه نمودند.

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.