امروز ۲۴ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۷:۱۰ ب.ظ
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان زنجان در دسته حسینیه اعظم و زینبیه آماده ارائه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی و همراهی عزاداران حسینی خواهد بود.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان اورژانس کشور در زنجان؛ دکتر اصغر جعفری روحی از آماده باش مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان در ایام محرم خبر داد و افزود: طی ایام محرم ۳۷ پایگاه جاده‌ای و ۱۷ پایگاه شهری با مجموعه ۵۴ پایگاه فوریت‌های پزشکی در آماده باش هستند.

وی همچنین از آماده با ش اورژانس هوایی در این ایام خبر داد و اظهار کرد: استقرار آمبولانس پایگاه‌های جاده‌ای در کنار جاده در روزهای قبل و بعد از برگزاری دسته حسینیه اعظم زنجان، استقرار شبانه در امام زاده حضرت ابراهیم (ع)، حسینیه اعظم، حسینیه ثارالله و زینبیه اعظم در دهه محرم از اقدامات دیگر اورژانس استان است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان همچنین از استقرار تعداد۱۰ دستگاه آمبولانس و ۲۰ نفر تکنسین فوریت‌های پزشکی جهت پوشش مراسم دسته حسینیه اعظم زنجان خبر داد و گفت: ۶ تیم پیاده متشکل از دو تکنسین فوریت های پزشکی در مسیر عبور دسته عزاداران حسینیه اعظم زنجان بصورت سیار خدمت رسانی خواهند نمود.

دکتر جعفری افزود: ۳ دستگاه موتورلانس اورژانس و پشتیبانی نیز در دسته های حسینیه و زینبیه فعال خواهند بود و اتوبوس آمبولانس این مرکز نیز با دارو و تجهیزات اضافی، کیت های حفاظت فردی و… در ابتدای جاده بیجار آماده امدادرسانی به حوادث با تعداد مصدومان بالا مستقر خواهد بود.

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.