امروز ۴ ام اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۵ ق.ظ
image_print

مدیر مرکزحوادث وفوریت‌های پزشکی زاهدان از آماده باش کامل تیم‌های امدادی برای ارئه خدمات مناسب به عزاداران حسینی در ایام دهه اول محرم خبر داد.

راشدی مدیر مرکزحوادث و فوریت‌های پزشکی زاهدان  در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، گفت:  همزمان با فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سالار شهیدان ابا عبدالحسین(ع)، امسال نیز همانند سالهای گذشته  نیروهای اورژانس  زاهدان تمام تلاش خود را برای  ارئه خدمات مناسب به عزاداران حسینی  در ماه محرم به کار می‌گیرد.
او  افزود:برای اقدامات درمانی لازم به عزاداران حسینی تعداد ۱۶، دستگاه آمبولانس و ۴۰ نفر تکنسین اورژانس در شهرستان های زاهدان ؛میرجاوه ؛سراوان ؛خاش و سوران  در آماده باش کامل هستند.

راشدی با بیان این که رسیدن به موقع نیرو‌های اورژانس به محل حادثه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، اضافه کرد: از همه هیات‌های مذهبی و مردم درخواست می‌شود مسیر رفت و آمد آمبولانس‌ها را باز نگهدارند و برای ارائه خدمات اورژانس، ما را کمک کنند.
او  همچنین از شهروندان خواست که تا هنگام حضور در اماکن مذهبی و شرکت در مراسم سوگواری، همکاری بیشتری با مسئولان اماکن مذهبی و نیروهای امدادی به ویژه اورژانس داشته باشند و در صورت بروز هرگونه حادثه  خونسردی خود را حفظ کرده و با سامانه ۱۱۵ اورژانس تماس حاصل فرمایند .

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.