امروز ۳۰ ام شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۷:۳۷ ق.ظ
اورژانس البرز جهت پوشش مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی آمادگی کامل دارد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی البرز دکتر مهرداد بابایی گفت : با فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی ، همچون سالهای گذشته،تمامی واحد های ستادی و عملیاتی اورژانس ۱۱۵ البرز در حالت آمادگی کامل می باشند.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی البرز افزود : به منظور پوشش کامل دسته های عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) درمصلی ها و گلزارهای شهدا و امامزاده‌ها تیم های عملیاتی اورژانس در معیت عزاداران حسینی خواهند بود.
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی البرز اظهار داشت: یک دستگاه اتوبوس آمبولانس ، ۱۶ دستگاه آمبولانس و ۴ دستگاه موتورلانس بهمراه ۴۰ نفر نیروی کارشناس فوریتهای پزشکی و نیز تیم بازرسی مرکز در اماکن مذکور مستقر بوده و در صورت بروز حوادث احتمالی امکان حضور در کمترین زمان ممکن بر بالین بیمار یا محل وقوع حادثه را خواهند داشت.
گفتنی است از روز یکشنبه ۱۷ شهریور ماه تا پایان هفته جاری که خیل کثیری از هموطنان جهت حضور در مراسمات مذهبی به مواطن اصلی خود سفر می کنند، اورژانس ۱۱۵ البرز با استقرار دو دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۲۲ دستگاه آمبولانس در محورهای مواصلاتی استان البرز با شهرستانها و استانهای همجوار آمادگی پوشش حوادث احتمالی را دارد.
از هموطنان عزیز تقاضا داریم در صورت بروز حادثه اورژانسی با شماره ۱۱۵ تماس گرفته و ضمن ارائه شرح حال دقیق بیمار یا مصدوم و اطلاعات اجمالی از حادثه ، در صورت لزوم اعزام آمبولانس، آدرس دقیق محل را به کارشناسان پاسخگو ارائه نموده و راه را برای عبور خودروهای امدادی باز نگه دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.