امروز ۳۰ ام دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۴ ق.ظ
مرکزمدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان
فوریت های پزشکی مرکز حوادث آبادان با استقرار در زیارتگاه ها و مکان های اجتماع عزادارن حسینی مراسم با شکوه تاسوعا و عاشورا ابا عبدالله الحسین (ع) را پوشش دادند.
image_print

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی  آبادان:

علاوه بر آماده باش کلیه پایگاه های اورژانس پیش بیمارستانی مرکز حوادث دانشکده علوم پزشکی آبادان در طول ایام دهه اول محرم ، برای  مراسم  باشکوه تاسوعا و عاشورا حسینی نیز تمهیدات ویژه ای تدارک دیده شده بود.

درآبادان در زیارتگاه سیدعباس و قدمگاه امام رضا (ع) اورژانس پیش بیمارستانی با استقرار ۲ خودرو آمبولانس و یک دستگاه موتورلانس به همراه کارشناسان فوریتهای پزشکی اقدام به پوشش این مراسم نمودند.

در خرمشهر نیز با استقرار دو دستگاه آمبولانس در مسجد جامع خرمشهر و مکان های اجتماع زائران حسینی مراسم روز عاشورا و تاسوعا پوشش داده شد.

و اما در شهرستان شادگان علاوه بر آماده باش کامل پایگاه های سطح شهر یک دستگاه آمبولانس با استقرار در خیابان امام خمینی محل عزاداری مردم را پوشش داد.

مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی  آبادان در کل  با استقرار ۶ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه موتورلانس در شهرستان های تابعه  بصورت تمام وقت و ویژه مراسم  تاسوعا و عاشورا را پوشش داد.

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.