امروز ۲۴ ام مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۰ ب.ظ
  • کد خبر: 37277
  • گروه : تاپ
  • تاریخ انتشار: ۲۴ام شهریور ۱۳۹۸
رئیس سازمان اورژانس کشور چهل و چهارمین سالروز تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ دکتر پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور در پیامی چهل و چهارمین سالگرد تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی را تبریک گفت.

متن پیام دکتر کولیوند به شرح زیر است:

همکاران پرتلاش، گرانقدر و دلسوز سازمان اورژانس کشور

باسلام و تهیات سپاس خداوند مهربان را به خاطر داشتن نعمات بسیار، خصوصا نعمت نظام مقدس جمهوری اسلامی، در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و رهبری فرزانه و مقتدرمان به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد تاسیس اورژانس ۱۱۵ به تکریم و تمجید اراده های استواری برمیخیزیم که وجودشان برای سلامت جامعه نعمت الهی و برکات خدمتشان برای همیشه در یاد مردم مهربان و قدرشناس ماندگار خواهد ماند.

برخود میبالیم که همکارانمان با توشه گرفتن از دین مبین اسلام ، عِرق ملّی و حس نوع دوستی در سودای تأمین سلامت انسانها همّت خویش را به کار گرفته و مجدانه تلاش می نمایند تا در گام دوم انقلاب اسلامی در راستای فرمان مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) گام بردارند.

نیک می دانیم حرفه سخت و طاقت فرسای فوریتهای پزشکی در خط مقدم حوزه سلامت، فعالیتی جهادگرانه و پرسنل ۱۱۵ آگاهانه و بی منت وارد این میدان شده و در این راه حتی از بذل جان خود نیز دریغ نکردند. بی شک تلاش صادقانه، عشق ورزی به انسان ها و بهره مندی از علم و مهارت از سرمایه های ارزشمند یک تکنسین فوریتهای پزشکی است که با سرشت نیکو و نیت پاک، تمام هم و غم خود را در راستای نجات جان و کاهش آلام مردم به کار می گیرد.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات خالصانه و بدون انتظار همکاران همیشه بیدار و تلاشگر سازمان اورژانس کشور، فرارسیدن بیست و ششم شهریور، روز فوریت های پزشکی را تبریک و تهنیت گفته و از خداوند متعال برای شما سلامتی و توفیق روز افزون در خدمت به هم نوعان نیازمند را مسئلت می نمایم.

دکتر پیرحسین کولیوند

رئیس سازمان اورژانس کشور

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.