امروز ۲۴ ام مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۲۶ ب.ظ
  • کد خبر: 37397
  • گروه : قم
  • تاریخ انتشار: ۲۶ام شهریور ۱۳۹۸
روز اورژانس
دکتر سرمست با حضور در مرکز اورژانس قم روز ملی اورژانس را تبریک گفت.

حضور استاندار قم در مرکز دیسپچ اورژانس ۱۱۵ قم
🔹 دکتر سرمست: عملکرد اورژانس قم قابل قبول است/بهبود وضعیت تجهیزات اورژانس قم

🔻 استاندار قم با حضور در مرکز دیسپچ اورژانس ۱۱۵ قم، روز اورژانس را به عوامل اورژانس تبریک و از خدمات آنها قدردانی کرد.

✅ دکتر سرمست استاندار قم امروز به مناسبت سالگرد تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی با اهدا گل از خدمات عوامل اورژانس ۱۱۵ قم تقدیر و تشکر کرد.

🔸 وی در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگاران گفت: استان قم دارای موقعیت جغرافیایی ویژه ای است و محل تردد خودروهای عبوری ۱۷ استان کشور است و از این رو با توجه به حجم ترددها، خدمات اورژانس نیز بیشتر می شود.

🔸 استاندار قم عنوان داشت: ماموریت های اورژانس ۱۱۵ قم در سطح جاده ای از اولویت های بسیاری برخوردار است و عملکرد اورژانس ۱۱۵ قم نیز یک عملکرد مثبت و ارزشمند است که قدردان زحمات آنها هستیم.

🔸 دکتر سرمست تصریح کرد: امیدواریم که این ماموریت ها اصلا پیش نیاید و به حداقل برسد، اما این حوادث غیرقابل پیش بینی بوده و اورژانس نیز به خوبی خدمات رسانی می کند که عملکرد آنها قابل قبول است.

🔸 وی با اشاره به مشکلات اورژانس در حوزه تجهیزات و امکانات گفت: در این زمینه اورژانس نیازمند بهبود وضعیت است که تلاش خواهیم کرد از نظر تجهیزات و امکانات نیز کمک اورژانس باشیم تا بتوانند ماموریت ها را به خوبی اجرایی کنند.

🔸 شایان ذکر است در این بازدید که دکتر قدیر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم نیز حضور داشت، دکتر سرمست استاندار قم در پیامی از طریق بیسیم سراسری اورژانس، روز ملی اورژانس را به همه عوامل اورژانس ۱۱۵ قم تبریک گفت.

🔸استان قم دارای ۴۰ پایگاه اورژانس شهری و جاده ای و یک پایگاه اورژانس هوایی است که نیروهای اورژانس روزانه نزدیک به ۲۸۰ تا ۳۰۰ ماموریت انجام می دهند.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.