امروز ۲۴ ام مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲:۰۴ ب.ظ
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان
مراسم بزرگداشت روز ملی اورژانس با حضور معاونین و مدیران دانشکده علوم پزشکی آبادان در محل سالن اجتماعات دانشکده علوم پزشکی برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار وب‌دا از آبادان در این دکتر حجت‌اله جانبی، معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان ضمن تبریک فرارسیدن روز ملی فوریت‌های پزشکی اظهار داشت: این روز فرصت بسیار خوبی است تا از زحمات عزیزان فوریت‌های پزشکی تقدیر نماییم و این تقدیر تفاوتش در آن است که حضور شما در پایگاه‌ها برای مردم ایجاد امنیت خاطر می‌کند.

وی افزود: این امنیت خاطر با حضور درست، مناسب، دقیق و همیشه به‌روز شما در زمان شکل‌گیری حادثه در خانه‌ها و جاده‌ها محقق می‌شود و این مهم بزرگی مسئولیت شما را نمایانگر است.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان بیان کرد: فوریت‌های پزشکی در واقع ویترین یک دانشگاه علوم پزشکی است و قسمتی بزرگ و حساس از حوزه درمان است و ما به عنوان مدیر موظف هستیم که تمام قد از شما قدردانی کنیم.

دکتر جانبی با اشاره به حادثه سیل اخیر در خوزستان گفت: در این حادثه همه شاهد بودیم که یکایک شما بزرگواران در تمام ساعات شبانه‌روز  با جان و دل در این عرصه بودید.

وی با بیان این مهم که زحمتکشان فوریت‌های پزشکی، جانِ ۱۰ برابر کسانی که در حوادث فوت می‌‎شوند را نجات می‌دهند، خاطرنشان کرد: نخستین کسانی که بر بالین بیمار حاضر می‌شوند شما هستید که این موضوع سختی کارتان را چند برابر می‌کند و فوریت‌های پزشکی تا به امروز از تمامی آزمون‌ها سربلند بیرون آمده است.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان تصریح کرد: آرزوی قلبی همه این است که آنقدر حوادث در کشور کاهش پیدا کند که هیچوقت نیاز نباشد شما از پایگاه‌های خود خارج شوید.

وی عنوان کرد: ایجاد آرامش در حوادث برعهده شماست و این موضوع را باید جدی گرفت ضمن اینکه  بسیار خوشحالیم که در موضوعاتی همچون پیاده‌روی اربعین حسینی و راهیان نور که قسمت بزرگی از مدیریت آنها برعهده شما است، همواره موفق بوده‌اید.

در پایان این آیین از ۱۳ تکنیسین نمونه مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان تقدیر شد.

در این آیین دکتر بهشتی، معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر یلالی، معاون بهداشت، دکتر تراب‌پور، معاون دانشجویی، فرهنگی ، مهندس قنادزاده، مدیر حوزه ریاست، دکتر  امین منصور  رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آبادان و جمعی از مدیران این دانشکده حضور داشتند.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.