امروز ۲۹ ام بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۸ ب.ظ
خانم دکترسیاوشی نمایند مجلس شوراس اسلامی از مرکز هدایت بحران و عملیات سازمان اورژانس کشور باردید به عمل آوردند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، امروز چهارشنبه هشتم فروردین خانم دکتر سیاوشی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از مرکز هدایت بحران و عملیات سازمان اورژانس کشور بازدید به عمل آورد.

در این بازدید که  دکتر کولیوند سرپرست سازمان اورژانس کشور ،دکتر نوری معاون فنی و  عملیات ،خانم دکتر میرکتولی معاون آموزش و پژوهش و آقای خالدی سرپرست EOC حضور داشتند ، در ابتدا دکتر کولیوند ضمن بیان نحوه عملکرد اتاق بحران در بحث مقابله با سوانح و بلایا گزارشی از برنامه ها و اقدامات این سازمان در سال گذشته و حضور موثر اورژانس در همه بحران ها به خصوص زلزله کرمانشاه پرداخت.

وی در ادامه به راه اندازی  طرح ۲۴۷ و ۷۲۴ در راستای نام گذاری رهبرمعظم انقلاب مبنی بر سال  تولید ملی اشاره کرد و  گفت خدا روشکر با این طرح توانستیم جان بسیاری از بیماران را که دچار سکته های حاد قلبی و مغزی شدند نجات دهیم.

دکتر کولیوند  ضمن قدردانی از توجه و همکری های مجلس و شهرداری ، اظهار داشتند سازمان اورژانس کشور نقش به سزایی درحفظ جان و  سلامت هموطنان  را دارد،  خواستار توجه بیشتر مجلس و شهرداری به این سازمان شد.

در ادامه خانم دکتر سیاوشی  ضمن بازدید از قسمت های مختلف EOC با بیان اینکه اورژانس یکی از  مهم ترین بخش های  خدمات شهری محسوب میشود ابزار امیدواری کرد با افزایش امکانات و تخصیص اعتبارات بیشتر بتوانیم سازمان اوژانس را جهت ارائه هر چه بهتر خدمات یاری نماییم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.