امروز ۱ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۱ ب.ظ
سومین گروه اعزامی اورژانس گیلان به منطقه زلزله زده کرمانشاه از تاریخ 15 فروردین تا کنون موفق به انجام 70 ماموریت اورژانسی شده است.
سومین گروه اعزامی اورژانس گیلان به منطقه زلزله زده کرمانشاه از تاریخ ۱۵ فروردین تا کنون موفق به انجام ۷۰ ماموریت اورژانسی شده اند.
بر اساس این گزارش پس از گذشت۵ روز از اعزام تیم های فوریتهای پزشکی گیلان متشکل از ۱۰ تکنسین، به همراه ۵ دستگاه آمبولانس، در کنار سایر تیم های امدادی در منطقه زلزله زده سر پل ذهاب کرمانشاه به امدادرسانی مشغول هستند.
تیم های اورژانس گیلان سومین گروه اعزامی از فوریتهای پزشکی بوده که از تاریخ ۱۵ فروردین ماه ۹۷ به منطقه اعزام شده و تا تاریخ۲۵ فروردین در منطقه جهت ارائه خدمات فوریتهای پزشکی حضور دارند.این گروه تا کنون موفق به انجام ۷۰ ماموریت شدند. این تیم ها در سر پل ذهاب مستقر بوده و در اعزام های بین بیمارستانی و ماموریتهای فوریتهای پزشکی ارائه خدمات میکنند.
آقایان فرشاد مهدی زاده-محمود توانچه-یوسف شفائیان-رضا آزمون-کویار رفیعی-حمزه محمودی-علیرضا جهاندیده-سیاوش شکوری-فرزاد کریمی-احمد پوراصغری پرسنل اعزامی به منطقه زلزله زده کرمانشاه هستند. آرزوی سلامت و توفیق برای این عزیزان داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.