امروز ۱ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱:۲۰ ب.ظ
جلسه هماهنگی اورژانس پیش‌بیمارستانی و اورژانس بیمارستان‌های اصفهان برای راه‌اندازی اتوماسیون عملیاتی فوریت‌های پزشکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز اصفهان، مسئول کنترل کیفیت و بهبود روش‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: جلسه هماهنگی اورژانس پیش‌بیمارستانی و اورژانس بیمارستان‌های اصفهان برای ایجاد آمادگی جهت راه‌اندازی اتوماسیون عملیاتی فوریت‌های پزشکی با حضور مسئولان اورژانس بیمارستانی ، مدیران مراکز درمانی و مسئولان IT بیمارستان‌ها اعم از دولتی، خصوصی و خیریه برگزار شد.

حیدرعلی رنجبر افزود: در این جلسه، سامانه فرماندهی عملیات اورژانس موسوم به اتوماسیون به اعضای حاضر، معرفی و نحوه دسترسی به سامانه و نرم افزار به آنها آموزش داده شد. همچنین نام کاربری و رمز عبور برای همه بیمارستان‌ها در اختیار آنان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: این اقدام که در راستای ایجاد آمادگی در مراکز درمانی برای پذیرش بیمار با روش جدید صورت گرفته است، ارتقاء کیفیت خدمات اورژانس و افزایش رضایتمندی در مردم را به همراه خواهد داشت.

رنجبر خاطرنشان کرد: با به کارگیری این سامانه، پرونده تمام امدادخواهان به صورت کاملا الکترونیکی درمی آید و مشخصات و شرح حال بیمار از لحظه حضور پرسنل اورژانس بر بالین وی در مراکز درمانی برای پزشک قابل مشاهده خواهد بود.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.