امروز ۱ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۳ ب.ظ
سامانه فرماندهی عملیات اورژانس پیش‌بیمارستانی موسوم به اتوماسیون عملیاتی با هدف ارتقاء کیفیت خدمات و رفع مشکلات امدادرسانی راه‌اندازی می‌شود

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز اصفهان، دکتر غفور راستین اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به عنوان هفدهمین دانشگاه در سطح کشور، در تلاش است سامانه فرماندهی عملیات اورژانس پیش‌بیمارستانی موسوم به اتوماسیون را از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری در این استان راه‌اندازی کند.

 

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: نحوه عملکرد اورژانس پیش‌بیمارستانی اصفهان در زمینه دریافت امدادخواهی ، ثبت مستندات و نظارت بر عملیات تاکنون به صورت دستی و زمان‌بر بود؛ در این سیستم، نظارت بر عملیلکرد واحدهای امدادی دشوار و مصرف کاغذ، زیاد بود اما با راه‌اندازی اتوماسیون جدید، تمام مشکلات ذکر شده، برطرف می‌شود.

 

دکتر راستین خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی، گاهی مجبوریم اطلاعات دریافتی را چندین بار در برگه های مختلف یادداشت کنیم اما با سامانه جدید، از دوباره کاری جلوگیری شده، سرعت عمل و دقت افزایش و حجم کار کاهش می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه این سامانه قابلیت اتصال به سامانه HIS بیمارستانی را دارد بر تسریع فرایند پذیرش بیمار در واحد تریاژ بیمارستان تاکید کرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.