امروز ۱ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۹ ب.ظ
با بیش از 2900 ماموریت،طرح امداد نوروزی اورژانس دزفول به پایان رسید.

 

سید محمد محمودی نژاد رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دزفول از انجام بیش از ۲۹۰۰ماموریت توسط اورژانس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دزفول در طرح سلامت نوروزی خبر دادو گفت:طرح سلامت نوروزی که از تاریخ ۲۵اسفند سال۱۳۹۶شروع شده بود در تاریخ ۱۵ فروردین سال۱۳۹۷به پایان رسید.

وی بیان داشت:در طرح سلامت نوروزی حوزه ی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشکاه علوم پزشکی دزفول  در مجموع۲۰پایگاه جاده ای ۶پایگاه شهری،یک پایگاه اورژانس هوایی و ۳ ایستگاه سلامت در شهرستان های دزفول،شوش و گتوند فعال بودند و یک پایگاه نیز بصورت آماده باش کامل در یادمان فتح المبین مستقر بود که به راهیان نور خدمت رسانی می کردند.

محمودی نژاد گفت:از مجموع ۲۹۸۸ ماموریت انجام گرفته در طرح امداد نوروزی،۲۳۸۴ماموریت غیر تصادفی و ۶۰۴ماموریت مربوط به حوادث ترافیکی بود،همچنین تعداد مراجعین به ایستگاه سلامت۳۸۵نفر و ۶۱۳نفر از راهیان نور نیز به پرسنل اورژانس مستقر در یادمان فتح المبین مراجعه کردند.

وی افزود:در طرح سلامت نوروزی۹پرواز جهت امدادرسانی به ۹بیمار و مصدوم در  مناطق صعب العبور انجام شد و در این مدت بیش از ۱۰۰بازدید در ایام نوروز توسط کارشناسان و بازرسین از مراکز و پایگاه ها صورت گرفته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.