امروز ۶ ام فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۶:۵۹ ب.ظ
اورژانس دزفول در یک ماموریت 13 ساعته به مادر بارداری امدادرسانی کرد.

◀️ به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دزفول:جمعه ۷ اردیبهشت ساعت ۱۴و۲۱دقیقه پس از تماس یکی از اهالی منطقه دره خشک از مناطق صعب العبور و کوهستانی دزفول مبنی بر درد شکمی در مادری باردار،بلافاصله هماهنگی ها از طرف مرکز اورژانس ۱۱۵دزفول جهت اعزام بالگرد اورژانس هوایی دزفول و استان لرستان انجام شد که متاسفانه بدلیل بدی آب و هوا امکان پرواز فراهم نشد.

 

◀️بلافاصله اورژانس۱۱۵ جاده ای سردشت به همراه تیم مجهز مرکز بهداشت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی دزفول شامل پزشک،ماما و مسئول هماهنگی به منطقه دره خشک اعزام شدند.

 

◀️بعد از ۴ساعت طی مسیر و عبور از مناطق کوهستانی و حضور بر بالین مادر باردار و تشخیص پزشک مبنی بر ضرورت انتقال به بیمارستان،بلافاصله مادر باردار را جهت اعزام به بیمارستان به آمبولانس اورژانس ۱۱۵ منتقل کردند.

 

◀️در مسیر برگشت بدلیل بارش شدید باران،راه ارتباطی در اثر ریزش سنگ کاملا مسدود شده بود و امکان ادامه مسیر به سمت بیمارستان و انتقال مادر باردار میسر نبود که تکنسین های اعزامی سریعا مرکز ارتباطات اورژانس۱۱۵ را در جریان مسدود شدن جاده قرار می دهند .

 

◀️مرکز ارتباطات،پایگاه جاده ای زیباشهر را جهت تحویل گرفتن بیمار و انتقال به بیمارستان اعزام کردند و مادر باردار در سلامتی کامل ساعت ۳بامداد شنبه به بخش زنان و زایمان بیمارستان بزرگ دزفول(دکتر گنجویان) منتقل شد.

 

◀️از طرفی جاده مسدود شده پس از چند ساعت با هماهنگی مسئولین و تلاش مردم اهالی منطقه به وسیله تراکتور بازگشایی شده و تکنسین های اورژانس ۱۱۵ آقایان دودانگه و حیدری پس از ۱۳ساعت ماموریت طاقت فرسا در ساعت ۴بامداد به پایگاه اورژانس مراجعه کردند.//پایان خبر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.