امروز ۳۰ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۰۷ ب.ظ
سرپرست سازمان اورژانس کشور در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: نیروهای اورژانس در سراسر کشور آمادگی حضور و خدمت رسانی به مردم مظلوم فلسطین را دارند.

آمادگی نیروهای اورژانس برای کمک رسانی به مردم مظلوم فلسطینبه گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ دکتر پیرحسین کولیوند، سرپرست سازمان اورژانس کشور با قدرانی از حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: مردم عزیز ایران با حضور پرشکوه و باعظمت خود در راهپیمایی روز قدس به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفتند؛ شرکت مردم دز این گرما و با دهان روزه بار دیگر تاکید بر آن دارد که به رژیم صهیونیستی بفهمانند که چشم طمع نمی توانند به کشورهای اسلامی داشته باشند و هرچه سریع تر باید فلسطین را ترک کنند.

سرپرست سازمان اورژانس کشور افزود: همانطور که همه آزاداندیشان جهان میدانند این رژیم به مرد و زن، پیر و جوان و کوکان رحم نمی کند و با شهید کردن مردم مظلوم فلسطین حتی خوشحال می شود؛ اینگونه رفتارهای دژخیمانه مایه تاسف و ننگ جهانیان است.

دکتر کولیوند با اشاره به جنایت های وحشیانه رژیم صهیونیستی بیان کرد: نیروهای اورژانس در سراسر کشور آمادگی حضور و خدمت رسانی به مردم مظلوم فلسطین را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.