امروز ۲ ام بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۷:۵۴ ق.ظ

رئیس مرکزمدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از پنجمین تولدموفق  نوزاد در آمبولانسهای ۱۱۵ استان توسط تکنسنهای این مرکز اینبار در روستای مهریان از توابع شهریاسوج خبرداد

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اورژانس کشور؛ جلال پوران فرد با بیان اینکه پنجمین زایمان موفق سالجاری در یکشنبه شب ساعت۲۰و۱۳ دقیقه (دهم تیرماه )در روستای مهریان از توابع شهرستان یاسوج در آمبولانس۱۱۵ توسط دستان  تکنسین های این مرکز به وقوع پیوست، گفت: این نوازد عجول چهارمین فرزند این مادر۳۸ ساله مهریانی بود.

رئیس مرکزمدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی کهگیلویه وبویراحمدتصریح کرد : با اعلام این خبر بلافاصله منطقه دو شهری یاسوج به محل اعزام شد.

جلال پوران فرد با بیان اینکه تکنسین های اورژانس بعد از اقدامات پزشکی لازم متناسب با مادر و نوزاد به سمت بیمارستان امام سجاد (ع) در حال حرکت بودند که نوزاد عجول اجازه مادر را تا بیمارستان نداد و در مسیر جاده  در آمبولانس اورژانس چشم به دنیا گشود. وی نیز ادامه داد: این زایمان موفق توسط دو تکنسین کارشناس باتجربه این مرکز بنام عابد علیپور و محسن مظفری انجام گرفت که هردو را سالم و صحیح تحویل بیمارستان امام سجاد(ع)دادند.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.