امروز ۲ ام بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۷:۲۱ ق.ظ
  • کد خبر: 5328
  • گروه : گوناگون
  • تاریخ انتشار: ۱۳ام تیر ۱۳۹۷
معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان اورژانس کشور گفت: در حال حاضر با کمبود حدود 7 هزار نیروی انسانی در سراسر کشور مواجه هستیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژان کشور؛ محمد فتحی معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان اورژانس کشور  اظهار داشت: سی و سومین اجلاس رؤسای مراکز اورژانس پیش‌بیمارستانی کشور در شهر همدان درحال برگزاری است.

وی افزود: این جلسه با هدف هم‌اندیشی و تبادل‌نظر در خصوص ارائه خدمات توسط سازمان اورژانس برای رفع مشکلات برگزار شده است.

فتحی با بیان اینکه با برگزاری ۸ کارگاه به بررسی موانع و مشکلات این سازمان خواهیم پرداخت، توضیح داد: در پایان این جلسه راهکارهایی برای خدمت بیشتر و بهتر به هم‌وطنان در خصوص اورژانس پیش‌بیمارستانی ارائه خواهد شد.

معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان اورژانس کشور تصریح کرد: سازمان اورژانس کشور وظیفه ارائه خدمات به هم‌وطنان را برعهده دارد و در حال حاضر مهمترین چالش این سازمان، تأمین منابع مالی است.

فتحی افزود: منابع مالی ما محدود بوده و ما باید با وجود این مشکلات، کارها را به خوبی پیش ببریم.

وی با اشاره به موضوع کمبود نیروی انسانی در این سازمان توضیح داد: ظرفیت استخدامی سازمان اورژانس محدود است،‌ اما تعداد پایگاه‌های ما در سطح کشور در حال افزایش است که برای تکمیل و ساخت این پایگاه‌ها نیازمند منابع مادی و انسانی هستیم.

فتحی ادامه داد: در حال حاضر برای تجهیز سازمان اورژانس و خرید آمبولانس‌های بیشتر با کمبود منابع مالی مواجه هستیم.

وی در پایان گفت: در حال حاضر با کمبود حدود ۷ هزار نیروی انسانی در سراسر کشور مواجه هستیم که برای خدمت‌رسانی و رفع این محدودیت از بخش خصوصی کمک گرفته‌ایم.

گفتنی است سی‌وسومین اجلاس رؤسای مراکز اورژانس پیش‌بیمارستانی کشور صبح امروز آغاز و تا روز پنج شنبه چهاردهم تیرماه در شهر همدان ادامه خواهد داشت.

 

یک پاسخ به “کمبود ۷ هزار نیروی اورژانس در سطح کشور”

  1. سینا جنانی گفت:

    نیرو احتیاج داره سازمان؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.