امروز ۲ ام بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۷:۱۸ ق.ظ

رئیس سازمان اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از انحراف وواژگونی ایسوزو در محور یاسوج به اصفهان با یک کشته و یک مصدوم، برخورد پراید با پراید در جاده آبشارتنگ تامرادی با ۵ مصدوم و واژگونی موتورسیکلت در لنده با ۱ مصدوم خبرداد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور؛ جلال پوران فرد بابیان اینکه این حوادث در بعداز ظهر امروز پنجشنبه ۱۴ تیرماه ۹۷  از ساعت ۱۳ الی ۱۹ به وقوع پیوست، گفت : متاسفانه در این تصادفات ۱ نفر جان خود را از دست داد و ۷ نفر مصدوم شدند.

مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد: با اعلام این خبرها به مرکز پیام اورژانس۱۱۵ بلافاصله اکیپهای اورژانس به مناطق حادثه اعزام شدند.

پوران فرد بابیان اینکه تصادف اول انحراف کامیون ایسوزو در مسیرجاده یاسوج به اصفهان بعد از تونل دوازدهم  نرسیده به پل کتا در ساعت۱۳و۱۳دقیقه اتفاق افتاد گفت : یک کشته و یک مصدوم داشت که متاسفانه راننده کامیون که آقای ۴۵ ساله ای بود بعلت مکانسیم آسیب و جراحات شدید قبل از رسیدن تکنسین در دم جان باخته بود و مصدوم جوان۲۱ ساله ای بود که بعد از ارایه خدمات پزشکی  توسط آمبولنس ۱۱۵ میمند به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شد.

رئیس سازمان اورژانس پیش بیمارستانس استان تصریح کرد: تصادف دوم در سپیدار  پایین تر از آبشار تنگ تامرادی با برخورد پراید با پراید اتفاق افتاد که ۵ مصدوم در پی داشت .

وی نیز ادامه داد : یک مصدوم در صحنه درمان سرپایی شد و ۴ مصدوم دیگر به بیمارستان شهید بهشتی انتقال داده شدند.

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج افزود: تصادف سومی واژگونی موتورسیکلت در شهرستان لنده بود که توسط تکنسینهای اورژانس این شهرستان به مراکز درمانی لنده انتقال داده شد.

پوران فرد اذعان کرد: وضعیت همه مصدومان خوب گزارش شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.