امروز ۲۶ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۶:۵۱ ب.ظ

۱۳مصدوم وکشته در پی ۴واژگونی خودرو در بویراحمد/دوسورتی پرواز اورژانس هوایی یاسوج جهت امداد رسانی ۲ مصدوم ترومایی، تصادف/سقوط

رئیس حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از واژگونی ۴ خودرو با ۱ کشته و ۱۲ مصدوم درحوادث ترافیکی جادهای مواصلاتی به مرکز استان خبرداد.

جلال پوران فرد بابیان اینکه این حوادث از ساعات اولیه بامدادی امروز دوشنبه ۱۸ تیرماه ۹۷  از ساعت ۱ بامداد الی ۱۰صبح به وقوع پیوست گفت: متاسفانه ۱ دختر نوجوان یازده ساله کشته و ۱۲ نفردیگر در این واژگونی خودرو ها دچار مصدومیت شدند.

رئیس ۱ورژانس پیش بیمارستانی کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به ۴مورد واژگونی  خودروها در جادههای مواصلاتی به مرکز استان افزود: شدیدترین تصادف، واژگونی خودروی پژو۴۰۵ درساعت ۹و ۳۰دقیقه در روستای  سفیدار  نزدیک به جهادکشاورزی بود که با انحراف از خیابان وبرخورد با پایه برق در دم یک دختر ۱۱ساله کشته و راننده خودرو توسط اورژانس سپیدار اقدامات اولیه پزشکی انجام و با توجه به شدت جراحات  و اورژانسی  بودن مصدوم  تقاضای بالگرد شد که درمسیر راه به اورژانس هوایی یاسوج تحویل و به بیمارستان شهید بهشتی انتقال داده شد وی نیز ادامه داد : دومین سورتی اورژانس هوایی یاسوج برای مصدوم سقوط از درخت بود که بعداز ارایه خدمات به بیمارستان شهید بهشتی  انتقال داده  شد.

پوران فرد بابیان اینکه تصادف اول در ساعات بامدادی امروز با واژگونی پژو ۴۰۵ در تنگ مهریان رقم خورد افزود : این حادثه ۵ مصدوم در پی داشت .

وی نیز ادامه داد تصادف سوم  واژگونی خودروی تیبا درمحور یاسوج به سی سخت  روستای ده بر آفتاب رخ داد که ۴ مصدوم برجا گداشت .

رئیس حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بابیان اینکه چهارمین تصادف در دمچنار با واژگونی پراید با ۲ مصدوم به وقوع پیوست گفت: از مجموع ۱۳ مصدوم  در این حواث۲ نفرمصدوم درمان سرپایی و ۱۱نفر مصدوم به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی کهگیلویه وبویراحمد بااشاره به اینکه علت واژاگونی این حوادث توسط کارشناسان  راهنمایی در حال بررسی است گفت : وضعیت مصدومان خوب گزارش شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.