امروز ۲۶ ام تیر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۳۱ ب.ظ

روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه وبویراحمد از نتیجه اولین بازی گروه فوتسال  المپیاد ورزشی کارکنان اورژانس در بعداز ظهر چهارشنبه ۲۰ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۹ بین دو گروه فوتسال الف و ب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز کهگیلویه وبویراحمد؛ نوراه قنبری با بیان اینکه اولین بازی گروه فوتسال کاارکنان اورژانس در بعداز ظهر  روز چهارشنبه ۲۰ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۹ بین دو گروه الف و ب به برگزارشد، گفت:  در گروه الف، تیم ستاد اورژانس ۲بر۱تیم چرام راشکست داد.و تیم دهدشت۱ بر ۰  برتیم بهمئی غلبه کرد.

مسئول روابط عمومی اورژانسکهگیلویه و بویراحمدتصریح کرد: در گروه ب، تیم گچساران و تیم دنا به مصاف هم  رفتند  که ۲ بر ۱ تیم گچساران پیروز این رقابت شد و همچنین در آخرین بازی امشب تیم بویراحمد با تیم باشت با هم به رقابت پرداختند که ۲ بر ۱ به نفع تیم اورژانس بویراحمد به اتمام رسید.

قنبری با بیان اینکه تا دو روز آینده این رقابتها ادامه دارد افزود: فردا صبح مسابقات تنیس روی میز و ادامه مسابقات فوتسال را داریم و فردا بعدازظهر مسابقات دارت و در شب نیز تیم شنا در استخر شنای این شهرستان  رقابت می پردازند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.