امروز ۵ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۹:۱۱ ق.ظ
مراسم اختتامیه دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان اورژانس 115 در شهر سی سخت برگزار شد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از مراسم اختتامیه دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان اورژانس۱۱۵ کهگیلویه وبویراحمد در شهر سی سخت خبر داد و اظهار کرد: این مراسم  با حضور معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی، معاونت درمان دانشگاه یاسوج، امام جمعه و فرماندار شهرستان سی سخت، رئیس شبکه بهداشت کهگیلویه، معاون شبکه بهداشت بهمئی و جمعی از مسئولان شهرستانی برگزار شد و از تیم های برتر ورزشی المپیاد تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز کهگیلویه وبویراحمد، جلال پوران فرد با بیان اینکه این المپیاد فرهنگی ورزشی  در ۲۰ تیر ماه  ۹۷ شروع شده در عصر دیروز جمعه ۲۲ تیرماه ۹۷ با معرفی تیم های برتر به پایان رسید.

وی نیز ادامه داد: در این المپیاد  بیش از ۱۲۵ نفر شرکت کننده در رشته های فوتسال، تنیس،دارت و شنا حضور داشتند با هم به رقابت پرداختند.

پوران فرد تصریح کرد:در مسابقات فوتسال استان  تیمهای بویراحمد، گچساران و دهدشت به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ابرازنمود: در مسابقات تنیس روی میز ( آقایان؛ سید حسین هاشمی، سید حسن  حسینی، رامین طاهرپورو چنگیز نوروزی )و در ورزش دارت (آقایان؛ حمید رسایی، ابوالقاسم سعیدیان، مجتهد بینا و نوراله قنبری) به ترتیب نفر اول تا چهارم مورد تجلیل قرارگرفت.

جلال پوران فرد بابیان اینکه این المپیاد سالانه برگزار میشود افزود: هدف از برگزاری این مسابقات افزایش توان کاری و کاهش اضطراب و استرس کارکنان اورژانس در هنگام اعزام به ماموریت است.

به گزارش وب دا؛ این المپیاد فرهنگی ورزشی که با نام ویاد جانباختگان سانحه هوایی تهران ، یاسوج برگزارشده بود.به همین مناسبت صبح روز جمعه رییس اورژانس پیش بیمارستانی استان به همراه معاونین و تیم ورزشی در گلزار شهدا و قبرستان این شهرستان با قرائت سوره فاتحه و صلوات نثار روح جانباختگان این سانحه و همچنین همکار عزیزمان مرحوم رامین عزیزی کردند.

ریئس اورژانس پیش بیمارستانی کهگیلویه وبویراحمد در پایان ضمن تشکر از کلیه شرکت کنندگان و برگزار کنندگان این المپیاد افزود : سومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان اورژانس در دیماه سال جاری در شهرستان بهمی برگزار میشود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.