امروز ۵ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۹ ق.ظ
اورژانس هوایی دزفول برای امدادرسانی به دو بیمار در مناطق سخت گذر و کوهستانی دزفول به پرواز درآمد.

❇️به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دزفول:اورژانس هوایی دزفول  روز دوشنبه ۱مرداد ماه ۹۷برای امدادرسانی به دو بیمار در مناطق سخت گذر و کوهستانی دزفول به پرواز درآمد.

 

❇️ساعت ۹ و ۴۷ دقیقه صبح امروز در پی تماس مردم مناطق  کوهستانی و سخت گذر دریاچه تمبی و دشت گرگان با  اورژانس۱۱۵ دزفول گزارش مادر بارداری ۱۹ ساله وآقایی ۳۶ساله با مشکلات داخلی با وضعیت اورژانسی داده شد.

 

❇️ بلافاصله با توجه به اورژانسی بودن شرایط تیم اورژانس هوایی دزفول با تکنسین ها آقایان رحیم جعفری و عبدالرضا محمودی به همراه خانم موسایی کارشناس مامایی مرکز اورژانس ۱۱۵ دزفول برای امدادرسانی  آماده پرواز شده و پس از فرود در منطقه دریاچه تمبی و امدادرسانی به مادر باردار و انجام اقدامات مورد نیاز این مادر باردار را جهت اعزام به بخش زنان و زایمان بیمارستان بزرگ دزفول به بالگرد منتقل کردند.

 

❇️سپس بالگرد اورژانس هوایی دزفول برای امدادرسانی به بیمار دوم که آقایی ۳۶ساله با مشکلات داخلی در منطقه دشت گرگان بود فرود آمده و پس از اقدامات اولیه بیمار را جهت اقدامات درمانی تکمیلی به بیمارستان بزرگ دزفول (دکتر گنجویان) منتقل کردند/پایان خبر🚁

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.