امروز ۵ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۰ ق.ظ
 رئیس اداره اورژانس هوایی سازمان اورژانس  کشور گفت: هفت پایگاه امداد هوایی امسال در مناطق شهری کشور راه اندازی می شود
به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی اورژانس کشور در مرکز استان چهارمحال و بختیاری،محسن ابراهیمی مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ استان چهارمحال و بختیاری رئیس اداره اورژانس هوایی سازمان اورژانس  کشور گفت: هفت پایگاه امداد هوایی امسال در مناطق شهری کشور راه اندازی می شود.
محمد سرور روز سه شنبه در کارگاه آموزش اورژانس هوایی چهارمحال وبختیاری گفت: از ابتدای طرح تحول سلامت تاکنون ۳۴ پایگاه امداد هوایی در کشور راه اندازی شده که امید است بتوان بیشترین مناطق صعب العبور و سخت گذر را برای تسریع در امدادرسانی زیرپوشش قرار داد.
وی به افزایش پایگاه های امداد هوایی با همکاری مجلس، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دولت تا ۱۵۵ پایگاه اشاره کرد و گفت: سی و پنجمین پایگاه اورژانس هوایی کشور با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پرشکی فردا (چهارشنبه) در شهرکرد راه اندازی می شود.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری نیز با اشاره به امدادرسانی در مناطق سخت گذر استان، راه اندازی پایگاه امداد هوایی برای این استان را ضروری دانست.
فرامرز شاهین افزود: سال گذشته ۲۰ ماموریت اورژانس استان نیاز به امداد هوایی داشت که بالگرد از اصفهان به این استان اعزام شد.
وی گفت: در سال جاری کارشناسان اورژانس ۱۱۵ استان به ۲ هزار و ۵۰۴ ماموریت حوادث ترافیکی و ۷ هزار و ۳۹۲ ماموریت غیر ترافیکی اعزام شدند.
 ابراهیمی بیان کرد:کارگاه آموزش امداد هوایی کارشناسان اورژانس ۱۱۵ چهارمحال و بختیاری با هدف به
روز رسانی اطلاعات به مدت ۲ روز در شهرکرد اجرا می شود.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.