امروز ۵ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱:۲۶ ق.ظ

بیش از ۱۰۰نفر  نیروی بسیجی شرکت کننده در کلاس آموزشی کمکهای اولیه در یاسوج
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری آموزش کمک های اولیه به بسیجیان توسط کارشناسان این مرکز در پایگاه آموزشی امام جعفر صادق(ع) مربوط به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران واقع در چنارستان  (بویراحمد)خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز کهگیلویه و بویراحمد؛جلال پوران فرد با بیان اینکه این آموزش توسط کارشناسان آموزش بنا به درخواست آن مرکز انجام شد؛گفت:بیش از ۱۰۰ نفر بسیجی در این کلاس آموزشی شرکت داشتند..

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث فوریتهای پزشکی با بیان اینکه کمکهای اولیه مجموعه اقدامات ومراقبتهای فوری وآنی است که بلافاصله پس از وقوع حادثه برروی شخص مصدوم تا رسیدن پزشک، نیروهای امدادی و رساندن به مراکز درمانی توسط یک شخص آموزش دیده صورت می گیرد، تصریح کرد: آموزش و یادگیری کمک های اولیه برای اقشار مختلف مردم امری ضروری است که این مرکز آمادگی  خود را جهت آموزش کمک های اولیه به نهادها و ارگان های در خواست کننده اعلام میدارد.

به گزارش وب دا؛ جلال پوران فرد هدف از برگزاری این آموزش ها را نجات یا زنده نگاه داشتن شخص یا اشخاص اسیب دیده و همچنین جلوگیری از شدت عارضه  وآسیب بیشتردانست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.