امروز ۵ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۸:۱۷ ق.ظ
  • کد خبر: 6070
  • گروه : گوناگون
  • تاریخ انتشار: ۳ام مرداد ۱۳۹۷
مرحله مقدماتی اولين دوره مسابقات قرآن کریم وي‍ژه كاركنان سازمان اورژانس کشور که همزمان با ایام تابستان به‌صورت سراسری در حال برگزاری است، ۱۵ مردادماه به کار خود پایان می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی سزمان اورژانس کشور، اولین دوره مسابقات قرآنی اورژانس ۱۱۵ وی‍ژه همه کارکنان سازمان اورژانس کشور با هدف استعدادیابی و بالا بردن سطح معنوی و آگاهی کارکنان این مرکز در سراسر کشور برپا شده است.
قرائت قرآن کریم، تحقیق سوره انبیاء، حفظ قرآن کریم(نیم جزء یک جزء، سه جزء و پنج جزء)، تفسیر سوره مجادله، تفسیر نماز از کتاب تفسیر حجت‌الاسلام‌والمسلمین قرائتی از رشته‌های این دوره از مسابقات به‌شمار می‌رود.
پایان مرحله مقدماتی این مسابقات که در مراکز دانشگاهی علوم پزشکی کشور در حال برگزاری است؛ تا تاریخ ۱۵ مردادماه اعلام شده و تمامی استان‌ها ملزم به برگزاری مراسم اختتامیه و اعلام اسامی برندگان این مرحله در تاریخ مذکور هستند.
در همین راستا، مراسم اختتامیه مرحله مقدماتی کارکنان اورژانس استان تهران دوشنبه، هشتم مردادماه از ساعت ۹، با حضور قاریان بین‌المللی و رئیس سازمان دارالقرآن‌الکریم و با سخنرانی حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین میرزاده، دبیر اجرایی اولین دوره مسابقات قرآن کریم مرکز اورژانس تهران، برگزار خواهد شد و نفرات برتر ضمن دریافت لوح تقدیر و جوایز نقدی به مرحله نهایی راه خواهند یافت.
گفتنی است، مرحله نهایی این دوره رقابت‌ها نیز روزهای ۲۲ و ۲۳ شهریورماه سال جاری در آستانه سالروز تأسیس اورژانس در تهران برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.