امروز ۵ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱:۰۴ ق.ظ
  • کد خبر: 6137
  • گروه : گوناگون
  • تاریخ انتشار: ۶ام مرداد ۱۳۹۷
مسئول پایگاه هوایی اورژانس تهران گفت: امداد هوایی تهران از ابتدای امسال 119 سورت پرواز عملیات امدادی در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

مسئول پایگاه هوایی اورژانس تهران گفت: امداد هوایی تهران از ابتدای امسال ۱۱۹ سورت پرواز عملیات امدادی در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس تهران؛محمد قادری، مسئول پایگاه هوایی اورژانس تهران گفت: تکنسین های اورژانس هوایی تهران با ۱۱۹ سورت پرواز ، ۱۳۸ مصدوم را نجات دادند.

وی ادامه داد:نگاهی به آمار پروازهای امدادی اورژانس تهران از ابتدای امسال تا به امروز حکایت از حضور مداوم و مستمر این پایگاه امدادی در انجام ماموریت های محوله دارد که تنها با یک بالگرد صورت پذیرفته است.

قادری افزود:یک فروند بالگرد جدید و پیشرفته مدتی قبل رونمایی و به زودی به ناوگان هوایی اورژانس تهران افزود خواهد شد.

مسئول پایگاه هوایی اورژانس تهران با گلایه از شهرداری تهران تاکید کرد:با پیگیری های فراوان،بوستان ولایت به عنوان جایگاه پایگاه اورژانس هوایی در نظر گرفته شد که بعد تغییرات در شهرداری تهران متاسفانه به نتیجه ای نرسید.

وی در ادامه گفت:۵۰ نقطه در پایتخت توسط اورژانس هوایی تهران برای فرود بالگرد شناسایی شد که علیرغم برگزاری جلسات متعدد با شهردای تهران و قول همکاری برای فراهم سازی بسترهای لازم هنوز به نتیجه ای نرسیده ایم چرا که با تغییرات در سازمان شهرداری تهران طرح ها و در خواستهای کارشناسی شده اورژانس هوایی تهران تنها به تعویق افتاده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.