امروز ۵ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۶ ق.ظ
  • کد خبر: 6165
  • گروه : گوناگون
  • تاریخ انتشار: ۸ام مرداد ۱۳۹۷
مراسم روز خبرنگار به همت واحد روابط عمومی سازمان اورژانس و با حضور تعدادی از مدیران،خبرنگاران، عکاسان و فیلمبرداران رسانه‌های مختلف کشور برگزار شد.

مراسم روز خبرنگار به همت واحد روابط عمومی سازمان اورژانس و با حضور تعدادی از مدیران،خبرنگاران، عکاسان و فیلمبرداران رسانه‌های مختلف کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ شب گذشته شبی خاطره انگیز در تقویم خبرنگاران حوزه سلامت و اورژانسی ها ثبت خواهد شد. برای اولین بار نشست صمیمانه ای بین اصحاب رسانه و مسئولان اورژانس ۱۱۵ در تالار دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد تا ضمن تجلیل از زحمات خبرنگاران در آستانه روز خبرنگار ، تعاملی سازنده نیز بین مسئولان اورژانس و خبرنگاران صورت گیرد.

دکتر کولیوند سرپرست سازمان اورژانس کشور، در ابتدای این مراسم ضمن تبریک پیشاپیش روز خبرنگار ، از زحمات شبانه روزی رسانه های دیداری و شنیداری و مکتوب در انتشار خدمات و زحمات سربازان خط مقدم سلامت تقدیر و تشکر نمودند.

کولیوند در ادامه افزود:خبرنگاران می توانند، به ما در نجات جان افراد از طریق اطلاع رسانی و آموزش به مردم کمک کنند، امروزه در سراسر کشور به خصوص در شهر تهران آموزش های فوریت های پزشکی را آغاز کردیم و این طرح را ادامه خواهیم داد.
وی افزود: باید آموزش هایی در کشور داده شود تا عموم مردم بدانند، در مواقع مواجهه دیگران با حوادث باید چه عکس العملی از خود نشان دهند.
رئیس اورژانس کشور با بیان این که باید به افراد حادثه دیده کمک کرد، گفت: متاسفانه برخی افراد در مواجهه دیگران با حوادث اقدام به عکس و فیلم گرفتن با موبایل می کنند که این امر صحیح نیست، تمام نگاه ما باید نجات جان افراد و خدمت رسانی به دیگران در شرایط حاد باید باشد.
دکتر کولیوند در ادامه بیان کرد: بسیاری از اوقات ممکن است، عوامل اورژانس بالای سر مصدومی برسند، که یکی از عزیزان و بستگان خود آن ها است، گاهی حوادث دل خراش، سنگین و حوادثی که ممکن است، روی جسم، روح و روان فرد تاثیر بگذارد و اجازه خدمت رسانی را به فرد ندهد، رخ می دهد، که تکنسین های فوریت های پزشکی باید در چنین شرایطی ارائه خدمت کنند که کار بسیار سختی است

در ادامه این نشست صمیمانه چند تن از خبرنگاران با حضور در جایگاه، ضمن تشکر از زحمات و تعاملات سازنده سرپرست سازمان اورژانس و روابط عمومی ، به بیان دیدگاهها و پیشنهادات سازنده خود پرداختند.

در پایان مراسم از خبرنگاران برتر حوزه سلامت تقدیر بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.