امروز ۵ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱:۲۳ ق.ظ
  • کد خبر: 6225
  • گروه : گوناگون
  • تاریخ انتشار: ۹ام مرداد ۱۳۹۷
رئیس اداره موتورلانس اورژانس تهران گفت: در تیرماه امسال با ثبت 21759 مورد،رکورددار انجام ماموریت از زمان فعالیت موتورلانس در کلانشهر تهران هستیم.

رئیس اداره موتورلانس اورژانس تهران گفت: در تیرماه امسال با ثبت ۲۱۷۵۹ مورد،رکورددار انجام ماموریت از زمان فعالیت موتورلانس در کلانشهر تهران هستیم.

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس تهران؛ مجید مهیار‌ رئیس اداره موتورلانس‌ اورژانس تهران با اشاره به فعالیت ۲۰۰ موتورلانس‌ در کلان شهر تهران با هدف کاهش زمان رسیدن بر بالین بیمار اظهار کرد: به زودی با اتمام فرآیند جذب نیروی انسانی ۳۰ دستگاه موتورلانس به ناوگان اضافه خواهد شد.

وی ادامه داد: در کلانشهر تهران ۱۶۰ نقطه فعال موتورلانس‌ وجود دارد که با کارهای کارشناسی در آینده این نقاط افزایش پیدا خواهد کرد.

مهیار‌ با اشاره به میانگین زمان ۲۸ دقیقه ای رسیدن نیروهای اورژانس بر بالین بیمار پیش از فعالیت موتورلانس ها بیان کرد: افق آینده موتورلانس‌ اورژانس تهران، کاهش زمان رسیدن بر بالین بیماران است و امیدواریم زمان گلدن‌تایم را از ۱۲ دقیقه به ۱۰ دقیقه برسانیم.

رئیس اداره موتورلانس اورژانس تهران با اشاه به ثبت رکورد ۲۱۷۵۹ در تیرماه در طول فعالیت موتورلانس در کلانشهر تهران افزود: از این تعداد ۱۰ مورد احیای قلبی صورت پذیرفته و ۵۶۹۴ مورد منجر تحویل به آمبولانس شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.