امروز ۵ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۷ ق.ظ
  • کد خبر: 6339
  • گروه : گوناگون
  • تاریخ انتشار: ۱۱ام مرداد ۱۳۹۷

سرپرست سازمان اورژانس کشور : فرمایشات مقام معظم رهبری راهنمای همه اقشار و افراد جامعه است.

 دومین سمینار مدیریت مصدومین ترومایی جامع کشوری ۱۰ تا ۱۲ مرداد ماه ۱۳۹۷ به همت دانشگاه علوم پزشکی ایران در مرکز همایش های رازی در حال برگزاری است .

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ سازمان اورژانس اورژانس به عنوان یکی از مدعوین این سمینار در دو حوزه ترومایی پیش بیمارستانی و بیمارستانی و مباحث علمی و سیاستگذاری در پنل های مختلف حضور دارد.

دومین روز از این کنگره پنجشنبه (۱۱ مردادماه) با پنل برنامه جامع تروما در سازمان اورژانس کشور با حضور دکتر پیرحسین کولیوند  رئیس سازمان اورژانس کشور،خانم دکتر حدادی رئیس اداره پیشگیری و و دکتر پناهی مشاور سازمان اورژانس کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس دکتر کولیوند سرپرست سازمان اورژانس کشور در کنگره تروما گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری برای همه اقشار و جامعه است، کافیست هر فرد فرمایشات حضرت آقا را همچون راهنما در مسیر کار و زندگی به کاربرد.
کولیوند افزود:مقام معظم رهبری فرمودند باید در کناریکدیگر به اقتصاد کمک کرد و این عمل جهاد است. حال کافیست همه ما نیروها در دستگاه‌های مختلف از جمله نیروهای خدماتی، امدادی و… با کنار هم قرار گرفتن، با هم کار کردن و جدی گرفتن مسائل اقتصادی صدمات تروما را کاهش دهیم تا هم به اقتصاد کمک کرده باشیم و هم نوعی جهاد کرده باشیم
وی ادامه داد:به عنوان مثال هر فرد که به علتی حوادث فوت کند بیش از یک میلیارد تومان هزینه در بر دارد که پیشگیری از او علاوه بر حفظ حیات صرفه اقتصادی دارد و عملا جهاد صورت گرفته است.
هر فرد در خور مسولیت خود کافیست فرمایشات حضرت آقا را به عنوان راهنما استفاده کند و هر کس که بتواند به نفع کشور تلاش کند از جمله بهبود اقتصاد جهاد کرده است.
دکتر کولیوند سرپرست سازمان اورژانس کشور در پایان اضافه کرد: نمونه یک فرد جهادی و انقلابی شخص دکتر هاشمی وزیر محترم بهداشت است که نه تنها خود به تمام موارد عمل می نماید بلکه توصیه های لازم برای تلاش همگانی و خدمت به مردم خصوصا در عرصه سلامت را برای همه کارکنان بخش سلامت دارند و همیشه می بینیم که دکتر هاشمی در نقاط محروم کشور حضور دارند و نسبت به راه اندازی مراکز متعدد درمانی اقدام نمودند که این نمونه کار جهادی و انقلابی است لذا در بحث کاهش حوادث تروما و مصدومین هم باید از رهنمودهای ایشان الگو گرفته و با جدیت اقدام کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.