امروز ۵ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۸ ق.ظ
۹۴ مصدوم در تصادفات ۷۲ ساعت گذشته درجاده های کهگیلویه وبویراحمد/زایمان موفق در آمبولانس اورژانس۱۱۵

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه بویراحمد از مصدوم شدن ۹۴ نفر در تصادفات ۷۲ ساعت گذشته در جاده های مواصلاتی به شهر و روستاهای استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور مستقر در مرکز استان  کهگیلویه و بویراحمد؛ جلال پوران فرد با بیان اینکه ۹۴ مصدوم توسط اورژانس ۱۱۵ در ۷۲ ساعت گذشته خدمات رسانی شده اند، گفت: از مجموع تعداد کل مصدومان۸۸ نفر به بیمارستانهای استان انتقال یافتند  و ۶ مصدوم نیز در محل حادثه به صورت سرپایی درمان شدند.

وی با اشاره به اینکه از مجموع کل مصدومان ۵۵ مصدوم در تصادفات جاده ای و ۳۹ نفر در تصادفات  شهری بودند، افزود: ۲مصدوم به دلیل وضعیت اورژانسی و شرایط محیطی منطقه  توسط بالگرد هوایی گچساران به بیمارستان شهید رجایی گچساران انتقال داده شدند.

پوران فرد همچنین در حاشیه این خبر از متولد شدن نوزاد عجول در آمبولانس  اورژانس۱۱۵ نیز خبر داد و اذعان داشت: با اعلام این خبر بلافاصله پایگاه ۷۰۷ یاسوج  به محل(مادوان علیا)اعزام شد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی کهگیلویه و بویراحمد، تصریح کرد: تکنسین های اورژانس بعد از انجام اقدامات پزشکی لازم به سمت بیمارستان امام سجاد(ع)در حال حرکت بودند که نوزاد عجول در مسیر (روی پل بشار) در آمبولانس اورژانس متولد شد.

پورانفرد در پایان خاطر نشان کرد: مادر و نوزاد با حال عمومی خوب به بخش زایشگاه بیمارستان امام سجاد(ع)منتقل شدند.

انتهای پیام/

 

 

 

١٣:۵٢ – یکشنبه ١۴ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٠٩۴۴    /    تعداد نمایش :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.