امروز ۵ ام فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۸:۳۶ ق.ظ
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ۹۶ ساعت گذشته ۲۰۱ مصدوم، تصادفات جاده ای و شهری برجای گذاشته است.

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد آماری ازمصدومان ۹۶ ساعت گذشته تصادفات ترافیکی در استان ارائه نمود

 رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ۹۶ ساعت گذشته ۲۰۱ مصدوم تصادفات جاده ای و شهری استان برجای گذاشته است.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور مستقر در مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد؛ جلال فرد با بیان اینکه ۱۳۰ مصدوم در جاده های بیرون شهر و ۷۱ مصدوم نیز در تصادفات درون شهرهای استان اتفاق افتاده است افزود: ۲۲مصدوم توسط تکنسین‌های اعزامی اورژانس۱۱۵ در صحنه تصادف درمان سرپایی شدند و ۱۷۹ مصدوم بعد از ارایه خدمات پزشکی اولیه توسط اورژانس با توجه به نیاز بیشتر به خدمات پزشکی به بیمارستانهای استان انتقال داده شدند.

جلال پوران فرد نیز با اشاره به اینکه بیشتر تصادفات استان در جاده‌ای مواصلاتی به شهر و روستاهای مرکز استان اتفاق افتاده است افزود: در ۹۶ ساعت گذشته شهرستان گچساران ۱۷ مصدوم، کهگیلویه (دهدشت) ۲۲ مصدوم و شهرستان لیکک ۴ مصدوم در تصادفات ترافیکی جاده ای و شهری در پی داشته است.
مدیر حوادث کهگیلویه وبویراحمد ادامه داد: از مجموع۴۳ مصدوم شهرستان گچساران، کهگیلویه و لیکک ۷ مصدوم درمان سرپایی و ۳۶ مصدوم به بیمارستانهای این شهرستانها انتقال داده شدند.

پوران فرد با بیان اینکه هموطنان عزیز در هنگام تصادف و حادثه ای که منجر به مصدوم و یا به خطر افتادن جان بیمار خود  را به خطر می اندازد، ضمن حفظ خونسردی و تلف نکردن وقت و تماس با ۱۱۵ از توصیه و راهنمایی های پزشکی اپراتور ۱۱۵ گوش کنند و استفاده و توصیه های لازم را در خصوص جان بیمار و مصدوم خود ببرند افزود: اورژانس ۱۱۵ با ۲۸۵ نیروی عملیاتی وستادی آماده خدمت رسانی به مردم عزیز هم استانی می باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.