امروز ۵ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۲۶ ب.ظ
  • کد خبر: 7526
  • گروه : گوناگون
  • تاریخ انتشار: ۴ام شهریور ۱۳۹۷
سرپرست سازمان اورژانس کشور به مناسبت روز کارمند پیام تبریک صادر کرد.

همکاران عزیز تلاش خالصانه و صادقانه شما آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است. هر صبح به امید روزی پرتلاش بر می خیزید و گام در مسیر خدمت رسانی و تلاش می نهید. شما خوب میدانید که چه گره های بزرگی از مشکلات مردم با دست و قلم شما باز می شود.

مسئولان و کارمندان باید به این حقیقت آگاه باشند که زمانی کار آنان باارزش خواهد بود که ابزاری برای خدمت به مردم باشد. رسول خدا صلی الله علیه و آله فرموده اند: هرکس در راه برآوردن نیاز مسلمانی برای خاطر خدا تلاش و کوشش کند، خداوند برای او هزار نیکی می نویسد.

همچنان که حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب، درباره ارزش کار کارمندان و خدمتگزاران کشور خطاب به آنان می فرمایند: هر کاری که شما برای مردم انجام می دهید در هر پست و سمتی که باشید، یک حسنه است و علاوه بر این که به نفع مردم است، چنان چه کار ماندگار و اصیل و ریشه دار هم باشد، یک صدقه جاریه است و در دستگاه عظیم الهی، این کارهای شما خواهد ماند و آثار نیک خود را خواهد بخشید و ثمرات آن را خواهید دید، هم در دنیا و هم در عالم آخرت؛ همان روزی که هر انسان محتاج حسنه و صدقه ای است که از پیش فرستاده است.

اینجانب ضمن قدردانی صمیمانه از زحمات تمامی شما سفیدپوشان خط مقدم سلامت روز کارمند را تبریک عرض می نمایم  و برای این قشر خدوم و متعهد آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

 

دکتر پیر حسین کولیوند

سرپرست سازمان اورژانس کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.