امروز ۵ ام فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۸:۵۶ ق.ظ
در سومین روز از هفته دولت مطابق با ۵ شهریورماه سال 97، مراسم افتتاحیه پایگاه اورژانس شماره 4 یاسوج با حضور رئیس وحراست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج دکتر اورنگ ایلامی و ساسان عباسی، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی ومدیر حوادث فوریتهای پزشکی استان جلال پورانفرد، معاون اجرایی، معاون فنی وعملیات اورژانس و سایر مسولین و کارشناسان این مرکز برگزارگردید.

 

در سومین روز از هفته دولت مطابق با ۵ شهریورماه سال ۹۷، مراسم افتتاحیه پایگاه اورژانس شماره ۴ یاسوج با حضور رئیس وحراست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج دکتر اورنگ ایلامی و ساسان عباسی، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی ومدیر حوادث فوریتهای پزشکی استان جلال پورانفرد، معاون اجرایی، معاون فنی وعملیات اورژانس و سایر مسولین و کارشناسان این مرکز برگزارگردید.
طی این مراسم دکتر اورنگ ایلامی از مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی در جهت تلاش و راه اندازی پایگاههای اورژانس ۱۱۵ شماره ۴ شهری یاسوج، شماره ۳ شهری و دیسپج گچساران، اورژانس ۱۱۵ شماره ۳ شهری و دیسپج دهدشت و پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده ای امامزاده علی (سادات)تشکر و قدردانی کرد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز کهگیلویه وبویراحمد به نقل از روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ استان، جلال پوران با بیان اهمیت راه اندازی این پایگاهها در سطح سلامت و خدمات رسانی به شهروندان افزود: احداث و راه اندازی این پایگاهها هزینه ای بالغ بر۳۰ میلیارد ریال در پی داشته است که این هزینه ها شامل ۴ دستگاه آمبولانس و ساختمان، تجهیزات پزشکی و نیروی انسانی می باشد.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه برگزاری این افتتاحیه نیز عنوان کرد : بعلت شلوغی شهر یاسوج در نظر داریم که انشالله در آینده نزدیک پایگاه شماره ۵ و ۶ یاسوج را نیز در دستور کار قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.